Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Pagalba šeimoms nemokamai

Pagalba šeimoms nemokamai

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija įgyvendina socialinį projektą „Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai plėtra Šalčininkų rajone“, skirtą visoms rajono šeimoms, siekiančioms darnios atmosferos savo namuose.

Projektu siekiama mokyti šeimos narius spręsti ir įveikti sunkumus, kylančius dėl krizinių situacijų: sutrikę santykiai šeimoje, vaikų auklėjimo nesklandumai, psichologiniai sunkumai netekus darbo, skyrybos ir pan. Tikslinė projekto grupė – šeima (tėvai (globėjai) ir vaikai). Kuriamas pagalbos modelis ne tik padės spręsti problemines situacijas, bet ir veiks kaip prevencijos priemonė rimtesnių socialinių problemų atsiradimui. Projektu siekiama ilgalaikio rezultato - stiprios, motyvuotos, savarankiškai ir tikslingai problemas sprendžiančios šeimos.

Nemokamai teikiamos psichologinės pagalbos, mediacijos, šeimos įgūdžių ugdymo, sociokultūrinės paslaugos, organizuojami pozityvios tėvystės mokymai. Paslaugas teikia mediacijos specialistas, socialinis darbuotojas ir du psichologai.

Išsami informacija teikiama ir registracija į konsultacijas vyksta tel. +37068311040