Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :100 klausimų apie Lietuvą

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

100 klausimų apie Lietuvą
2017-12-18

Baigiantis kalendoriniams metams, istorijos mokytojams jau tapo įprasta geriausius savo III – IV G mokinius paraginti dalyvauti Lietuvos istorijos žinovų viktorinoje, kurią jau šeštus metus iš eilės organizuoja Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos istorijos mokytojas Andrej Šilobrit.

Šiais metais viktorina skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Viktorinoje ,,Lietuvos istorijos kriviai - 100 klausimų apie Lietuvos istoriją“ dalyvavo penkios Šalčininkų r. gimnazijos ir viena Vilniaus r. komanda (Kalesninkų L. Narbuto gimnazija, Butrimonių A. Krepštul gimnazija, Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazija, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija ir Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija).Rengiantis viktorinai siekta sudaryti galimybę gimnazistams praplėsti ir pagilinti žinias apie Lietuvos istorijos raidą nuo 1918 m. vasario 16 dienos iki 2017 m., kad atlikdami užduotis mokiniai lavintų istorinių šaltinių analizės įgūdžius, ugdytų darbo komandoje bei lyderystės gebėjimus. Vertinimo komisijos narių nuomone, viktorinos dalyviams buvo svarbus ir pasiruošimo renginiui etapas, ir individualių gebėjimų atskleidimas viktorinos dieną, nes kiekvienas komandos dalyvis turėjo galimybę pasitikrinti žinias, įvertinti atskirų asmenybių, organizacijų, visuomeninių judėjimų reikšmę bei įtaką Lietuvai. Komisijos narius džiugino komandos dalyvių išsamūs atsakymai, o dar smagiau buvo stebėti, kaip viktorinoje dalyvaujantys gimnazistai džiaugiasi tiksliomis įžvalgomis, teisingais atsakymais.Viktorinos pabaigoje gimnazistai dalijosi įspūdžiais: dauguma tvirtino, kad prasminga ir tikslinga organizuoti tokias gimnazistų žinių varžytuves, patikino, jog ir kitais metais jų gimnazijų komandos noriai dalyvaus.

Komandų veiklą stebėjo ir vertino komisija, kuri, atsakingai susumavusi įvertinimus, paskelbė, kad Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos komanda užėmė I-ąją vietą, Butrimonių A. Krepštul gimnazija komanda laimėjo II-ąją vietą, o Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos komandai atiteko III-ioji vieta.

Visoms komandoms ir jas ruošusiems mokytojams buvo įteikti Diplomai ir dovanėlėsButrimonių Anos Krepštul gimnazija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook