Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :104 medaliai – geriausiems Šalčininkų rajono mokiniams

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

104 medaliai – geriausiems Šalčininkų rajono mokiniams
2017-05-17

Šiandien ketvirtąjį kartą įvyko Šalčininkų rajono savivaldybės mero Zdzislavo Palevičiaus inicijuoti geriausių rajono mokinių, dalyvavusių ir nugalėjusių olimpiadose, apdovanojimai.

2016 – 2017 m. m. Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius organizavo 15 rajoninių olimpiadų etapų, kuriuose dalyvavo 274 gabūs ir stropūs mokiniai, kai kurie iš jų pelnė ne vieną medalį. Šiandien įteikti 38 aukso, 33 sidabro ir 33 bronzos medaliai. Rajono olimpiadoms mokinius kryptingai ruošė 67 mokytojai.


Pasveikinti geriausių rajono mokinių atvyko Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič ir specialistės Halina Smykovska, Vida Ivanovskaja mokinius atlydėjo jų pedagogai ir gimnazijų direktoriai.
Renginio pradžioje kreipdamasi į susirinkusius „olimpiečius“ Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič pabrėžė gautų mokykloje žinių svarbą ir dėkojo mokytojams už nuoseklų ir tikslingą darbą, nes vien vadovėlio olimpiadai nepakanka, reikia žinoti daug daugiau.

- Šis susitikimas man yra be galo svarbus ir, manau, kad jis yra svarbus visoms mokyklų bendruomenėms. Šiandien sveikiname tuos, kurie yra geriausi savo gimnazijose, mūsų rajone. Jūs esate mūsų dovana ir vertybė. Savivaldybė deda visas pastangas, kad mokyklose turėtumėte geras mokymosi sąlygas. Žinios – tai yra brangenybė, kuria nešiositės visą gyvenimą. Gyvenime visko prireikia. Šiemet ši šventė vyksta ketvirtą kartą, kitais, jubiliejiniais, metais lauksime dvigubai daugiau laimėjimų, - kalbėjo Regina Markevič.


Mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič pasidžiaugė dėl mokinių pasiekimų ir linkėjo visokeriopos sėkmės.

- Mūsų rajono jaunimas eilinį sykį įrodo, kad yra gabus ir talentingas. Džiaugiuosi, kad esate su mumis ir garsinate Šalčininkų rajono vardą. Tegul Jums nepritrūksta noro mokytis ir pažinti, - linkėdama geros vasaros kalbėjo vicemerė Jadvyga Sinkevič.

Savo linksmais ir nuotaikingais pasirodymais apdovanojimų šventę papuošė „Santarvės“ gimnazijos ansamblis „Karamelė“ ir J. Sniadeckio gimnazijos kolektyvas „Graciozo“.


Geriausi rajono informatikai: Ernest Michalkevičius (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Devid Sinkevič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Valdemaras Ugrevič (II vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Monika Gornostajūtė (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Artur Stankevič (III vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija).


Geriausi anglų kalbos žinovai: Daniel Bogdevič (I vieta, Eišiškių gimnazija), Elžbieta Kasilovska (II vieta, Eišiškių gimnazija), Erika Černiavskaja (III vieta, Jašiūnų „Aušros“ gimnazija).


Biologijos olimpiados nugalėtojai: Arnold Novikevičius (I vieta, Eišiškių gimnazija), Martynas Klimovič (I vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Gabriela Gerasimovič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Angelina Kropa (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Rafal Sobolevskij (II vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Deividas Kalyška (II vieta, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija), Sabina Butrimovič (II vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Ernestas Michalkevičius (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Edvin Vasilevski (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Jovita Mackevič (III vieta, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija), Gabriela Vdoviak (III vieta, Jašiūnų „Aušros“ gimnazija), Alina Turkot (III vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija).


Chemijos olimpiadoje geriausiai pasirodė: Valdemaras Ugrevič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Edvin Vasilevski (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Gabriela Gerasimovič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Sabina Zdanovič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Alina Turkot (I vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija), Elžbieta Voitkevič (II vieta, Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazija), Monika Gornostajūtė (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Deividas Kalyška (II vieta, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija), Marija Gigevič (II vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija), Greta Bartanovičiūtė (II vieta, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija), Deividas Narbutas (III vieta, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija), Alicija Duchnevič (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Jovita Mackevič (III vieta, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija), Elžbieta Voitukovič (III vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija), Darjuš Grabštunovič (III vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija).


Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojai: Diana Bezujevskytė (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Severina Petrovskytė (I vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Monika Gornostajūtė (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Edgar Kaziukonis (II vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Rafal Sobolevskij (III vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Jurgita Seržantaitė (Turgelių „Aistuvos“ gimnazija).


Saulius Andrukonis (I vieta, Eišiškių gimnazija), Alina Turkot (II vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija), Daniel Bogdevič (III vieta, Eišiškių gimnazija) – parodė puikias lenkų kalbos ir literatūros žinias.


Šių metų matematikos olimpiados rezultatai parodė, kad geriausiai ją išmano berniukai, tačiau kelios mergaitės nuo jų neatsiliko: Lucijanas Šostak (I vieta, Jašiūnų „Aušros“ gimnazija), Ronald Dudzinski (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Monika Gornostajūtė (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Raimund Kod (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Sabina Zdanovič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Valdemar Ugrevič (II vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Martynas Klimoč (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Edvin Bacis (II vieta, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija), Evelina Bogdan (II vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija), Egidijus Ševelis (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Lukas Česnulevičius (III vieta, Jašiūnų „Aušros“ gimnazija), Albert Gerasimovič (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Edgar Kaziukonis (III vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Andrius Žitkevičius (III vieta, Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija).


Lietuvių kalbą tautinių mažumų mokyklose geriausiai išmano Danielė Čaiko (I vieta, Eišiškių gimnazija), Laura Ivaniukaitė (II vieta, Eišiškių gimnazija), Karina Dovda (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija).


Rusų (gimtosios) olimpiados nugalėtojais tapo: Karina Rympo (I vieta, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija), Valerija Oleneva (II vieta, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija), Aleksej Kornakov ( III vieta, Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija).

 


Rusų (užsienio) kalbos žinias geriausiai pademonstravo Monika Gornostajūtė (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Ivona Bocevič (II vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija) ir Laura Kulpovič (III vieta, Eišiškių gimnazija).


Fizikos olimpiadoje geriausiai pasirodė: Ingrė Mikalajūtė (I vieta, Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija), Monika Gornostajūtė (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Evelina Sinickaja (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Daniel Parvicki (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Marek Voicinovič (I vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija), Edgar Kaziukonis (I vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Severyn Ziurin (II vieta, Eišiškių gimnazija), Daniel Bogdevič (II vieta, Eišiškių gimnazija), Saulius Andrukonis (II vieta, Eišiškių gimnazija), Ervinas Kozlovskis (II vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Albert Gerasimovič (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Rafal Sobolevskij (III vieta, Eišiškių S. Rapolionio gimnazija), Marjan Staniul (III vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija).


Geriausi istorijos žinovai: Vytautas Kropa (I vieta, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija), Tomas Liucijanas Jundo (II vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Garbrielė Černyšova (III vieta, Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazija), Elžbieta Voitukovič (III vieta, Jašiūnų M. Balinskio gimnazija).


Geografijos olimpiados nugalėtojai: Artur Stankevič (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Daniel Bogdevič (II vieta, Eišiškių gimnazija), Saulius Andrukonis (III vieta, Eišiškių gimnazija).


Dailės olimpiados nugalėtojai: Valerija Bartaševič (I vieta, Turgelių „Aistuvos“ gimnazija), Joana Dulko (II vieta, Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazija), Lina Lang (III vieta, Liubovė Fedotova, Jašiūnų „Aušros“ gimnazija).

Technologijų olimpiadai geriausiai pasiruošė ir nugalėjo: Jolanta Miliuškevič (I vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Angelina Kropa (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija),Jovita Mackevič (I vieta, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija), Jolanta Maksimovič (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Diana Tracevič ir Diana Gerdijevskaja (I vieta, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija), Gabrielius Lenkevičius (II vieta, Kalesninkų L. Narbuto gimnazija), Zofija Sinkevičiūtė (II vieta, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija), Karolina Bortkevič (II vieta, Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazija), Emilija Urbelevič (III vieta, Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija), Ilona Sudura (III vieta, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija), Gabrielė Nakrevičiūtė (III vieta, Jašiūnų „Aušros“ gimnazija), Normunds Petriks (III vieta, Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija“.


Daugiausia medalių rajoninėse olimpiadose pelnė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos dešimtokė Monika Gornastajūtė (informatika, chemija, lietuvių kalba ir literatūra, matematika, rusų kalba, fizika). Keturis medalius pelnė Daniel Bogdevič, po tris medalius -Sabina Zdanovič, Alina Turkot, Jovita Mackevič, Edgar Kaziukonis,  Saulius Andrukonis, Rafal Sobolevskij, Valdemar Ugrevič. 



Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook