Šalčininkų rajono savivaldybė - Forumo grupė > Forumas > Kodėl

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Diskusijos
Forumo grupė > Forumas > Kodėl
Kodėl
Laurynas Butkauskas 2011-09-16 16:48:14
Kodėl niekas nesinaudoja e-demokratijos paslaugomis?
RAIMONDAS IVANOVAS 2013-11-07 15:22:02
Neįmanoma įvertinti Šalčininkų rajono savivaldybės teikiamos ,,VIENO LANGELIO,, principo paslaugos kokybės, kuri randasi meniu juostoje PASLAUGOS -> Viešosios ir administracinės paslaugos -> IVERTINKITE GYVENTOJŲ APTARNAVIMO „VIENO LANGELIO“ PRINCIPU KOKYBĘ. Žinoma įvykdžius prisijungimą per elektroninius valdžios vartus, E.Demokratija.

Kyla daug klausimų, kaip Šalčininkų rajono savivaldybėje yra įgyvendinama E.valdžios koncepcija. Prisijungus per elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt ir pasinaudojant e-demokratijos paslauga:
Paslaugos esmės trumpas aprašymas: Pilietinio dalyvavimo aktyvinimas priimant Šalčininkų rajono savivaldybės teisės aktus panaudojant informacines komunikacines technologijas (IKT).
Paslaugos teikimo rezultatas: Gyventojai galės pareikšti nuomonę apie teisės aktų projektus, dalyvauti apklausose ir pareikšti nuomonę diskusijose su politikais (paimta iš e.paslaugos.lt)

Nėra gaunama norimo rezultato, kuris turėtų atitikti nustatytą 3 brandos lygį. Šio metu yra matomas pasiektas tik 2 viešosios e-paslaugos vienpusės sąveikos brandos lygis, kuris atitinka informacijos pateikimą ir galimybę vartotojui gauti paraiškos formą (atsisiųti ją iš interneto).
Ar galima nusiųsti užpildytą paraiškos formą El. paštų: langelis@salcininkai.lt; o.goj@salcininkai.lt ? Jeigu taip, kodėl toks galimas veiksmas nėra nurodytas, nes susidaro įspūdis, kad užpildytą paraišką reikia asmeniui fiziškai be IKT priemonių nugabenti į savivaldybę. Ar nebūtų paprasčiau ir patikimiau pasinaudojus e.valdžios vartais ir gauti piliečių užpildytas paraiškas, kur piliečio asmenybė būtų identifikuojama per e.banką ar kitas priemones. Šiuo atveju, tai yra paprasčiausias turimų resursų neišnaudojimas, kas beje apsunkina ir netaupo piliečių laiko.

Ačiū už dėmesį.
Pagarbiai, Raimondas Ivanovas
Svecias (Svečias) 2014-07-29 18:33:42
Įdomu, koks likimas laukia vyriausiosios Šalčininkų rajono savivaldybės teisininkės Inesos Zaicevos, kuri neseniai buvo aptikta su cigarečių kontrabanda muitinėje. Nejaugi žmogus, kuris eina tokias aukštas pareigas gali ir toliau likti dirbti taip nusižengęs įstatymui??? Koks galėtų būti paaiškinimas jauniems studentams,kurie šiuo metu studijuoja teisę? Ir netolimoje ateityje ieškosis darbo...Kaip bus nubaustas žmogus nusižengęs įstatymui, kuris pats šiuo metu prižiūri, kad būtų laikomasi įstatymų, būtent jos užimamų pareigų atžvilgiu ar bus taikomos sankcijos?
Ačiū, su pagarba jaunimas
Svecias (Svečias) 2015-02-11 12:30:18
Sveiki, noriu paklaust, AWPL agitaciniame leidinyje parasyta, kad darytas "Remont ulicy Lesnej w Malych Solecznikach", siandien su lengvuoju automobiliu vos pravaziavau sia gatve. Pasak vietinius gyventojus, joks remontas savivaldybes lesomis cia nebuvo darytas nuo sovietiniu laiku. ten yra vos 5 namai, 4 is ju naudojasi sia gatve, ir remontuoja karts nuo karto patys... uzpildami duobes zvyru. kaip cia taip gaunasi? kazkas pats remontuoja o kiti giriasi? ar kazkas paeme pinigus ir nepadare remonto?
 1 2  
 Naujas atsakymas