Šalčininkų rajono savivaldybė - Klausimai-atsakymai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Prašome paaiškinti,į ką reikia kreiptis ir gauti kontaktinę informaciją apie žemės grąžinimo eigą.
2011-08-09
Laba diena, norime sužinoti, kur arčiausiai galime priduoti šiuklšes - tvarkome seną sodybą Turgeliu sen. (baldai, stiklo tara, plastmasė, metaliniai rakandai ir kt.).
2011-08-07
Laba diena,norių paklausti ar bus pritaikytas vietinio autobuso maršrutas ir grafikas prie traukinio atvykimo - išvykimo į naują Stasylų stotį. Būtų labai patogu atvažiuoti iš kaimo į polikliniką ar visais kitais reikalais į rajono centrą.Garbaus amžiaus žmonės negali nueiti tokio atstumo pėsčiomis.Kaimų gyventojai turi didelių nepatogumų atvažiuoti į rajono centrą, autobusai visai nepritaikyti iš Jašiūnų pusės atvažiuoti sutvarkyti reikalus ir grįžti atgal.Tikimės Jūsų supratimo teigiamai sprendžiant mūsų klausimą.Pagarbiai Marija Rus.
2011-08-05
Sveiki,
norėčiau sužinoti už ką yra atsakingas Statybos ir architektūros skyrius mūsų savivaldybėje?
Ačiū.
2011-08-02
Laba diena. Globoju du vaikus. Jie man nėra giminės (romų tautybės). Mirus globėjui, paėmiau juos kaip stovi: be drabužių, mokymosi priemonių. Reikalingi ir mokykliniai baldai. Be to, vaikai turi sveikatos ir psichologinių problemų. Vaikų teisių apsaugos, socialiniai darbuotojai nė karto nepasidomėjo, kaip mums sekasi (galbūt todėl, kad dirbu mokytoja. Bet globoti vaikus - kitas dalykas...). Per asmeninę pažintį sužinojau, kad yra toks savivaldybės priimtas teisės aktas, jog globėjams, globojantiems 2 ar daugiau vaikų, su kuriais nėra susiję giminystės ryšiais, priklauso opapildoma parama. Nuvykus į socialinės rūpybos skyrių, buvo patvirtinta, kad toks nutarimas priimtas, bet šiuo metu biudžete tam lėšų nėra. Sakė, prašymą palikti savo seniūnijoje, bet ten socialinė darbuotoja pasakė, jog pati viską išsiaiškins. Kol kas jokios žinios negaunu. Artėja mokslo metai, vaikams viską reikia pirkti. Jei tokia parama pagal įstatymus priklauso, kur ir kaip teikėtų kreiptis dėl jos gavimo? Kaip vadinasi teisės aktas, kuriame ši parama numatyta? Labai lauksiu atsakymo.
2011-08-01
Laba diena. Ar galite pateikti informaciją dėl Jašiūnų dvaro pastato rekonstrukcijos eigą? Jeigu ne klystu, 2009 metais Europa skyrė lėšų dalį tiems darbams atlikti,dalis lėšų buvo skirta iš Valstybės biudžeto. 1828 metais baigtas statyti pastatas yra baisiam stovyje, o jis yra Jašiūnų istorijos dalis. Ačiu
2011-07-22
Laba diena, norėčiau sužinoti, jeigu šeimoje nevirsija pajamos 1 asmeniui 350 Lt, kokio dydžio yra socialinė parama, ir ar ji skaičiuojama kiekvienam šeimos nariui ar tik visai šeimai. Ačiū.
2011-07-17
Laba diena, pagal kokius kriterijus yra skiriamas socialinis būstas, kas turi pirmenybę? Ar gali seniūnas tokį būstą panaudoti savo nuožiūra (komercinei veiklai, pvz. Baltojoje Vokėje)?
2011-07-15
Laba diena! Noreciau pasiterauti kada vyks šiemet gražiausios sodybos rinkimas? Jau beveik 10 metų turim sodyba prie VERSEKOS upės ir esam gave kvietimą iš buvusio mero , DABAR seimo nario pono Talmonto.
Pagarbiai Rita ir Regimantas Čepiai.
2011-07-11
Laba diena, kodėl Rūdninkų kaime nėra vykdoma jokio projekto? Mes taip pat turime ką renovuoti: kultūros namai, biblioteka. Nepamaišytų ir sporto aikštelė. Ačiū
2011-07-08
Laba diena, ar seniunija gali skirti pinigų stogo remontui. Namas bendras, kuriame 14 butų. Baltosios Vokės seniunas į tokius prašymus atsako neigiamai.
2011-06-08
Laba diena,norėčiau sužinoti, į ką galiu kreiptis dėl nelegalių statinių. Gyvename Šalcininkų raj., Pabarės sen.,Gėlūnų kaime. Mama su savo broliu gyvena viename kieme, jos brolis mamai priklausančioje žemėje statosi pastatus: malkidę (namo priestatas), šunų būdas ,lauko dušą ir kt. Kiemas priklauso mamai, kaip ir namas. Ačiū, lauksiu jūsų atsakymo.
2011-06-07
Laba diena, ar galima registruotis Šalčininkų darbo biržoje, jeigu esu prirašyta Vilniuje? Gyvenu Šalčininkų raj., nes prižiūriu vyro motiną. Neturiu lėšų važinėti į Vilnių. Ačiū už atsakymą.
2011-06-07
Laba diena, norėčiau paklausti ar žmogus gaunantis socialinę stipendiją gali įsidarbinti ir ar tas darbas nepakenktų socialinės stipendijos gavimui, t.y. ar mokės soc. stipendiją dirbant?
Ačiū.
2011-05-31
Labas vakaras.Į ką galima kreiptis dėl alimentų priteisimo?
2011-05-27
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> 

Užduokite savo klausimą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
  
Įveskite paveiksliuke matomą tekstą
AntiSpam