Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Atnaujintos Vaikų bibliotekos atidarymas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Atnaujintos Vaikų bibliotekos atidarymas
2017-03-14

Atnaujintas Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyrius priima skaitytojus jau kelias savaites, tačiau oficialus dar dažais ir naujais baldais kvepiančių patalpų atidarymas įvyko šiandien, kovo 14 d.

Susirinkusius vaikų bibliotekos patalpų atidaryme svečius pasveikino laikinai einanti direktoriaus pareigas Olga Mažeiko, padėkojusi Savivaldybės vadovams ir Savivaldybės administracijos darbuotojams už didžiulį įsipareigojimą realizuojant investiciją.

Susitikime dalyvavęs Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič taip pat neslėpė džiaugsmo dėl modernizuotų bibliotekos patalpų atidarymo. Jis pabrėžė, kad Šalčininkų rajonas yra ypatingas, nes čia kultūra, bendrąją šio žodžio prasme, traktuojama ypatingai.


- Savivaldybė deda daug pastangų dėl kultūros įstaigų pastatų renovacijos. Gegužę startuos baigiamasis Kultūros centro pastato remonto etapas, o būtent – trečiojo aukšto, kuriame yra bibliotekos patalpos. Tikiuosi, kad atsinaujinusi biblioteka pritrauks dar daugiau skaitytojų, to visiems nuoširdžiai linkiu, - pasakė rajono meras Zdzislav Palevič.

Bibliotekos Vaikų skyriaus patalpų remonto vertė – apie 75 tūkst. eurų. Realizuojant projektą pakeista grindų danga, lubos, suremontuotos sienos, įrengta nauja elektros instaliacija ir priešgaisrinė signalizacija, nupirkti baldai.

Daugiau negu 15 tūkst. leidinių naudojasi 943 mažieji skaitytojai. Visų pirma, tai nuotykių literatūra, fantastika, pasakos, komiksai – visa, kas labiausiai domina jaunąją kartą.


Renginyje taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič, Savivaldybės tarybos narė Kristina Slavinska, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Donata Ašmankevičienė, Statybos ir architektūros skyriaus vedėja Veslava Rutkovskaja ir projekto koordinatorius, skyriaus specialistas Darjuš Parvickij, Šalčininkų seniūnijos seniūnas Gžegož Jurgo, Kultūros centro direktorė Gražina Zabarauskaitė.

Linksma renginio dalis – mažųjų bibliotekos skaitytojų pristatytas spektaklis „Pepė eina į mokyklą“ (vadovė Alina Juchnevič), sukėlęs daug teigiamų emocijų ir susirinkusios publikos šypsenų.

Renginio pabaigoje susirinkusieji apžiūrėjo eksponuojamas nuotraukas.

   Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook