Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Čiužiakampio senelių globos namuose – šiltas kalėdaičių dalijimosi susitikimas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Čiužiakampio senelių globos namuose – šiltas kalėdaičių dalijimosi susitikimas
2017-12-20

Savivaldybės valdžios atstovai ir toliau tęsia tradicija tapusius kalėdaičių dalijimosi susitikimus. Šį kartą susitikimas vyko Čiužiakampio senelių globos namuose, kur buvo dalijamasi šiluma bei skambėjo šilti palinkėjimai šios įstaigos gyventojams. 


Į šventiškai ramią salę Čiužiakampio senelių globos namuose susirinkę pagyvenę žmonės ir svečiai dalijosi ne tik kalėdaičiais, bet ir širdžių šiluma, linkėjo vieni kitiems sveikatos, laimės, šviesių ateinančių metų bei smagiai praleisti laiką drauge.


Pasidalinti kalėdaičiais ir pasveikinti susirinkusius gyventojus atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Čiužiakampio senelių globos namų direktorius Mečislav Zareckij, jo pavaduotoja Julija Palevič, Šalčininkų parapijos klebonas kun. Vaclav Volodkovič, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus socialinė darbuotoja Svetlana Seliugina.

Susirinkusius pasveikino Čiužiakampio senelių globos namų direktorius Mečislav Zareckij. Jis pasidžiaugė, kad tokie susitikimai tai puiki proga pabendrauti, pasidalyti šventine nuotaika, puikus laikas puoselėti tradicijas bei ugdyti mūsų širdyse jautrumą.


Artėjančių švenčių proga sveikinimo žodžius tarė Savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič. Kreipdamasi į šių namų gyventojus ji linkėjo būti draugais, nuoširdumo, kad niekad netrūktų jėgos ir energijos susitikimams, kad šiuose namuose visada būtų pagarbos ir atjautos.


– Sakoma, kad Šv. Kalėdos tai svarbiausia šventė kalendoriuje, kiekvieno mūsų gyvenime. Todėl stenkimės būti geresniais, dovanokime vienas kitam šypsenas, džiaukimės tuo ką turime, - kalbėjo mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.


Šią dieną prie šventinio stalo sėdo apie 15 vyresnio amžiaus šios įstaigos gyventojų, kurie dėl įvairiausių priežasčių yra likę vieni, prie jų taip pat prisijungė keletas Savarankiško gyvenimo namų gyventojų.


Šalčininkų klebonui Vaclavui Volodkovičiui sukalbėjus maldą ir pašventinus kalėdaičius, draugiškoje aplinkoje susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais linkėdami vieni kitiems gražių švenčių ir sėkmingų Naujųjų metų.Jolanta Bušmovičienė

 

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook