Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Dainuojantys darželinukai Šalčininkų scenoje

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Dainuojantys darželinukai Šalčininkų scenoje
2017-03-30

Š. m. kovo 30 d. Šalčininkų kultūros centro salėje įvyko antrasis festivalis „Dainuojantys darželinukai“, kurį organizavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius.

Renginyje dalyvavo septyni iš vienuolikos rajono teritorijoje veikiančių darželių. Vaikai iš Baltosios Vokės, Eišiškių, Zavišonių, Poškonių, Jašiūnų ir Šalčininkų pristatė spalvingą gražiausių dainų renginį. Lietuvos šimtmečio, kurį minėjime kitais metais, proga viena iš dviejų scenoje pristatytų dainų buvo patriotinė ir skirta Lietuvai.


Festivalio dalyvius ir žiūrovus pasveikino Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.

- Man be galo malonu pasveikinti mažiausius mūsų valstybės piliečius ir rajono gyventojus – linksmus ir dainuojančius – atėjusius čia pristatyti savo talentus, pasižiūrėti į savo draugus ir drauges iš kitų darželių. Šiemet festivalis skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui, kitais metais jis įvyks prieš vasario 16- ąją, kai Lietuva švęs nepriklausomos Tėvynės jubiliejų. Šiandien visiems linkiu geros nuotaikos ir kviečiu aktyviai dalyvauti renginyje kitais metais, - pasakė Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.


Kiekvienas darželinukų pasirodymas buvo labai emocionalus, spalvingas ir apdovanotas skambiais žiūrovų aplodismentais. Po pasirodymų dalyviai susirinko scenoje, ir Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Reginos Markevič buvo apdovanoti diplomais ir saldumynais.Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook