Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Daugiau asfaltuotų kelių

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Daugiau asfaltuotų kelių
2019-07-04

Praėjusią savaitę Šalčininkų rajono savivaldybės administracija pasirašė darbų vykdymo sutartis su UAB „Fegda“ ir UAB „Kauno tiltai“ dėl penkių vietinės reikšmės kelių (gatvių) ruožų asfaltavimo.

Pagal pasirašytus dokumentus darbai vyks penkiose gyvenvietėse. UAB „Fegda“ atliks Eišiškių miesto Ąžuolų gatvės kapitalinį remontą, bus atnaujinta 210 m asfaltbetonio dangos, iš abejų kelio pusių įrengtas šaligatvis. Kitas įmonės objektas – viešo naudojimo kelias Šalčininkuose. Tai apie 450 m ruožas, jungiantis Pramonės gatvę ir į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę vedantį kelią.

Karalinos k. Karalinos g. (Gerviškių sen.) Kaniūnų k. Centrinė g. (Gerviškių sen)UAB „Kauno tiltai“ atliks Kaniūkų kaimo Centrinės gatvės ruožo (apie 900 m) žvyrkelio asfaltavimo darbus. Asfalto danga atsiras ir Gerviškių seniūnijos Karalinos kaimo Karalinos gatvėje (apie 700 m). Kelininkai taip pat darbuosis ir Jašiūnų geležinkelio stoties gyvenvietėje. Šalčininkų rajono savivaldybė čia įgyvendins Stoties gatvės ruožo kapitalinio remonto darbus ir paklos naują asfaltbetonio dangą. Darbai bus vykdomi nuo už geležinkelio stoties būstinės esamo žiedo iki sankryžos su Grybų gatve, atkarpos ilgis – apie 450 m.

Šiuo metu vyksta projektavimo darbai, planuojama, kad į objektus darbininkai atvyks rudenį.Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook