Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Senjorų diena Butrimonių bendruomenės centre

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Senjorų diena Butrimonių bendruomenės centre
2019-10-04


Gražią ir saulėtą spalio popietę Butrimonių bendruomenės centre susirinko senjorai paminėti Tarptautinę senjorų dieną. Į šventę atvyko Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belskaja, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys Tadeuš Rudzis, liaudies dainų ir šokių kolektyvas ,,Ejszyszczanie“. Sveikindami senjorus svečiai dėkojo už ilgametį ir nuoširdų darbą ir veiklą bendruomenės labui bei linkėjo stiprios sveikatos ir ištvermės, aplinkinių meilės ir pagarbos bei ilgų ir laimingų metų.

- Jeigu ne jūs, brangūs senjorai, nebūtų ir mūsų, nebūtų to, kuo mes džiaugiamės ir didžiuojamės šiandien. Jūsų nugyventi metai – tai gražiausias ir brandžiausiais jūsų gyvenimo kelias, – prasmingus žodžius tarė Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel.

Jaunimas įteikė senjorams mažas atminimo dovanėles – angeliuko statulėlę ir šokolado plytelę – ir linkėjo ilgų ir sveikų metų, džiaugsmo.Šventė nebūtų šventė, jeigu joje neskambėtų muzika, dainos ir šokiai. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos mokiniai ir liaudies dainų ir šokių kolektyvas ,,Ejszyszcanie“ praskaidrino nuotaiką ir suteikė susirinkusiems džiaugsmingų emocijų. Senjorai turėjo progą susitikti ir pabūti drauge, pasidžiaugti, padainuoti, pabendrauti, užmiršti visus rūpesčius.

Renginys surengtas realizuojant projektą „Tradicijų kaleidoskopas II“, finansuojamas Žemės ūkio ministerijos bei Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos lėšomis.

 Butrimonių bendruomenės centro informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook