Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Edukacinė pasaka „Trimito miestas“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Edukacinė pasaka „Trimito miestas“
2019-09-23


Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia 1-4 ir 5-8 klasių mokinius (SU KULTŪROS PASU) į muzikinę edukacinę pasaką „Trimito miestas“, skirtą mokinių pažintinei kultūrinei veiklai. Teatralizuotoje muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ mokiniai bus supažindinami su orkestro muzikos instrumentais, jų žmogiškaisiais „charakteriais“, sužinos, už ką dažniausiai būna atsakingas dirigentas, kiti orkestro nariai, o vyresni žiūrovai atras tik jiems skirtą dėmenį – švelniai ironišką paralelę su valstybei ir visuomenei būdingomis aktualijomis. „Trimito mieste“ kiekviena orkestro instrumentų grupė yra metaforiškai atspindinti mūsų visuomenę. Dirigentas taps eismo reguliuotoju, klarnetai bus eiliniais miestelėnais, saksofonų grupė atstovaus miesto mušeikas, o tūbos gins turtuolių interesus. Svarbiausias muzikinės kelionės po „Trimito miestą“ keliamas klausimas: ar gali labai skirtingi žmonės darniai sugyventi vardan bendro tikslo – muzikos ir harmonijos? 
Gal norite paspausti ranką diriguojančiam ir visada rimtam Eismo reguliuotojui, išgirsti bankininkų iš Tūbų klubo paslaptis, prisijungti prie miesto mušeikų Saksofonų? O gal trokštate kartu su muzikantais sukelti tikrą streiką ir iš visų plaučių pašūkauti: Mes norim gyventi kaip norim! Mes norime groti kaip norim! Mes norim – kaip norim! Mes norim – kaip norim! Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į muzikinę pasaką „Trimito miestas“.

Pastatymo kūrybinė komanda: režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar, dailininkė Indrė Pačėsaitė, vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Rimas Petrauskas, dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas.

Vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis

Orkestro „Trimitas“ vadovas – prof. dr. Antanas Kučinskas

Kultūros paso paslaugos kaina 7,-eurai.

Dėl užsakymų kreiptis el. paštu edukacija@trimitas.lt arba telefonu +370 686 30727

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook