Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Gera žinia dviratininkams ir pėstiesiems - statomas naujas takas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Gera žinia dviratininkams ir pėstiesiems - statomas naujas takas
2019-03-20

Prieš kelias dienas palei magistralinį kelią Vilnius – Lyda prie Ažulomio ir Bruknynės gyvenviečių pradėjo darbuotis statybinė technika – tiesiamas dviračių takas!

Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu realizuojamas pėsčiųjų ir dviračių tako statybos projektas. Naujas kelių infrastruktūros objektas tiesiamas nuo Ažulomio iki Šalčininkėlių. Bendras jo ilgis 3,875 km. Tako plotis yra 2,5 m., danga – asfaltas. Naujai tiesiamas takas sujungs prie Naujakiemio, Šalčininkėlių, Ragožiškių ir Zavišonių esamas atkarpas, tokiu būdu dviračiu arba kita bemotore transporto priemone gyventojai galės nusigauti iš Šalčininkų į Zavišonis.Vykdant tako statybos darbus bus šalinami želdiniai, kurie trukdys įgyvendinti projektinius sprendinius. Taip pat bus atliktas paviršinio vandens nuvedimas. Eismo saugumui užtikrinti numatyta pastatyti kelio ženklus, signalinius stulpelius, vietomis – kelio atitvarus, apsauginės tvorelės.

Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas skatins gyventojų judėjimą ne tik pėsčiomis ar dviračiais, bet ir kitomis bevariklėmis transporto priemonėmis, prisidės prie oro taršos mažinimo.

Darbus atlieka UAB „Sostinės gatvės“, Numatoma darbų pabaiga – 2019 m. rugsėjo 15 d.

Kelio ruože Naujakiemis – Šalčininkėliai vairuotojai turi būti itin atidūs ir vadovautis laikinais kelio ženklais, čia dirba statybinė technika, ribojamas greitis.Parengta pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos informaciją

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook