Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Gražios pergalės ir medaliai A. Ratkevičiaus sporto mokykloje

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Gražios pergalės ir medaliai A. Ratkevičiaus sporto mokykloje
2019-09-16

Praėjusį savaitgalį A. Ratkevičiaus sporto mokykla pakvietė savo draugus į auksinio jubiliejaus šventę, o kartu ir į draugišką tarptautinį turnyrą. Tačiau svarbu pastebėti, kad organizuojant šią šventę įvyko ir tradicinis tarptautinis trenerio A. Ratkevičiaus atminimui skirtas turnyras, sukvietęs rankininkus 32 – ąjį kartą.

Anot Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojo Romo Urvikio, sporto mokykla šį savaitgalį suvienijo apie 250 sportininkų. Rankininkai varžėsi Eišiškėse, o stalo tenisininkai ir tinklininkai – Šalčininkuose. Į rungtynes taip pat atvyko sporto mokyklos partneriai iš Dombrova Bialostocka (Dąbrowa Białostocka, Lenkija) ir ilgamečiai draugai iš Volkovysko (Baltarusija).


VARŽYBŲ REZULTATAI


RANKINIS

Vaikinai, 2004-2005 m.g.
1 vieta - Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 1
2 vieta - Varėnos SC
3 vieta - Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 2 (Šalčininkų skyrius)
4 vieta - Volkovysk (Baltarusija)

Vaikinai, 2006 – 2007 m.g.
1 vieta - Varėnos SC 1
2 vieta - Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 1
3 vieta - Varėnos SC 2
4 vieta - Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 2
5 vieta - Domrowa Bialostocka (Lenkija)
6 vieta - Alytaus SC

GERIAUSI RANKINIO KOMANDŲ ŽAIDĖJAI

Vaikinai, 2004-2005 m.g.
Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 1 - JAROSLAV MAKUT
Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 2 Šalčininkų sk. - ALAN BOGDIUN
Varėnos SC - RAPOLAS VALATKA
Volkovysko vaikų ir jaunių sporto mokykla - ALEKSANDR BOGADNOVIČ

Vaikinai, 2006 – 2007 m.g.
Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 1 - EDVIN KULEŠO
Eišiškių A. Ratkevičiaus SM 2 - MARTIN STRUKEL
VARĖNOS SC 1 - NOJUS ŽYLINSKAS
VARĖNOS SC 2 - NOJUS MAZIUKAS
Alytaus SC - TADAS PETKEVIČIUS
Dombrowa Bialostocka - MATEUŠ RYŠKIEWIČ




TINKILINIS
1 vieta - Volkovysko vaikų ir jaunių sporto mokykla
2 vieta - Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla 2 (Šalčininkų skyrius)
3 vieta - Vilniaus r. Egliškių gimnazija
4 vieta - Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla 1 (Šalčininkų skyrius)
5 vieta - Alytaus SC

GERIAUSI TINKLINIO KOMANDŲ ŽAIDĖJAI

GEDIMINAS MACKEVIČIUS - Eišiškių A .Ratkevičiaus sporto mokykla 1
DOMINYKAS PODMASKA - Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla 2
TOMAS VEŠTORT - Vilniaus r. Egliškių gimnazija
ROKAS ŠAKALIS - Alytaus SC
MAKSIM BURAK - Volkovysko vaikų ir jaunių sporto mokykla




TARPTAUTINIS STALO TENISO TURNYRAS, SKIRTAS A. RATKEVIČIAUS SPORTO MOKYKLOS 50 - MEČIUI

2008-2009 m. g. mergaičių amžiaus grupėje:
1 vieta - Evelina Zdanovič, Šalčininkai
2 vieta - Aleksandra Borel, Volkovyskas
3 vieta - Ksenija Meleško, Volkovykas

2006-2007 m. g. berniukų amžiaus grupėje:
1 vieta - Nikita Objedkov, Šalčininkai
2 vieta - Danila Juškov, Volkovyskas
3 vieta - Martynas Kaževa, Alytus

2006-2007 m. g. mergaičių amžiaus grupėje:
1 vieta - Karina Ivanauskaitė, AlytuS
2 vieta - Olesia Suchinina, Volkovyskas
3 vieta - Milana Belaja, Volkovyskas

2008-2009 m. g. berniukų amžiaus grupėje:
1 vieta - Martin Frizel, Šalčininkai
2 vieta - Dmitrij Bokač, Volkovyskas
3 vieta - Nikita Leontjev, Šalčininkai



Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook