Šalčininkų rajono savivaldybė - Gyventojų priėmimo grafikas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Gyventojų priėmimo grafikas Spausdinimo versija
Nr. Pavardė, vardas Adresas Laikas
 1.  Bandalevič Anton      Šalčininkų seniūnija
(Vilniaus g.30, Šalčininkai)
 II ir IV mėnesio antradienis
 13.00-17.00 val.
 2.  Butrimovič Teresa  Šalčininkų autobusų stotis, II aukštas
(Vilniaus g.56, Šalčininkai)
 Kiekvienas mėnesio penktadienis
 15.00-17.00 val.
 3.  Daškevič Boleslav  Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
 (Vilniaus g.49, Šalčininkai)


 Seniūnijos
 II mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.

 IV mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.
 4.  Gudač Natalja  Šalčininkų ligoninė
(Nepriklausomybės g.38, Šalčininkai)
 I ir II mėnesio trečiadienis
 16.00-20.00 val.
 5.  Jankelaitienė Dalia  Plento g. 7, Šalčininkai   Kiekvienas trečiadienis  ir ketvirtadienis
9.00-15.00 val. 
 6.  Jesvilienė Ana  Eišiškių lenkų namai
 (Gegužės a.13, Eišiškės) 
 I mėnesio pirmadienis
 8.00-17.00 val.
 7.  Kulik Viktor  Sodų 83, Dainava  I ir II mėnesio trečiadienis
8.00-10.00 val.
 8.  Šedienė Ilona  Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla
(Geranionų g. 38, Dieveniškės)
 Kiekvienas mėnesio trečiadienis ir ketvirtadienis
17.00-19.00 val.
 9.  Obločinski Ježy  UAB „Namesta“
(Vilniaus g.4, Šalčininkai)
 II ir IV mėnesio penktadienis
 13.00-17.00 val.
 10.  Dudoit Lucija  Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija
 (Mokyklos g.22, Šalčininkai)
 Kiekvienas mėnesio ketvirtadienis
 14.00-16.00 val.
 11.  Romanovskij Tadeuš     Šalčininkų savivaldybės administracija
 (Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
 II mėnesio penktadienis
 14.00-18.00 val.
 12.  Rudzis Tadeuš  Dailidžių mokykla-daugiafunkcis centas
 (Mokyklos g. 2, Dailidės)
 I mėnesio antradienis
 14.00-18.00 val.
 13.  Rus Tadeuš  Kalesninkų seniūnija
 (Parko g. 2, Kalesninkai)

 Eišiškių seniūnija
(Gegužės a. 19, Eišiškės)
 I mėnesio pirmadienis 13.00-17.00 val.
II mėnesio pirmadienis 13.00-17.00 val.
 14.  Sinkevič Jadvyga  Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija
(Vytauto g. 35, Šalčininkai)
 II ir IV mėnesio antradienis
13.00-17.00 val.
 15.  Stonkus Gerardas  Šalčininkų rajono savivaldybė, IV aukštas, 415 kab.
(Vilniaus g. 49, Šalčininkai)
 I mėnesio trečiadienis 13.00-17.00 val.
II mėnesio trečiadienis 13.00-17.00 val.
 16.  Slavinska Kristina Marija  Baltosios Vokės seniūnija
(Vilniaus g. 17, Baltoji Vokė)
 I ir II mėnesio pirmadienis
 13.00-17.00 val.
 17.  Suchocka Marija  Šalčininkų ligoninė, III aukštas
 (Nepriklausomybės g. 38, Šalčininkai)
I ir II mėnesio pirmadienis
16.00-18.00 val.
 18.  Svorobovič Irena Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija
(Mokyklos g.22, Šalčininkai)
 Kiekvienas mėnesio ketvirtadienis
 14.00-16.00 val.
 19.  Ščerbaitė Alicija  Plento g.7, Šalčininkai Kiekvienas mėnesio penktadienis
8.00-17.00 val.
 20.  Tomaševič Henrik  Jašiūnų seniūnija
 (Saulėtoji g.7, Jašiūnai)
II ir IV mėnesio trečiadienis
15.00-17.00 val.
 21.  Vencius Stanislav  Daugidonių bendruomenės centras
(Daugidonių k., Kalesninkų sen.)
 Kiekvienas mėnesio antradienis
 9.00-11.00 val.
 22.  Veršicka Lilija  Baltosios Vokės seniūnija
(Vilniaus g. 17, Baltoji Vokė) 
 II ir IV mėnesio ketvirtadienis
15.00-17.00 val.
 23.  Voitechovič Jaroslav  Gerviškių seniūnija
(Šalčios g. 1, Gerviškės)
 I mėnesio pirmadienis
 10.00-14.00 val.
Paskutinis atnaujinimas: 2016-11-30 08:26:19