Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Informacinis renginys rajono ugdymo įstaigų atstovams

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Informacinis renginys rajono ugdymo įstaigų atstovams
2019-11-28


Š. m. lapkričio 28 d. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje vyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos organizuojamas renginys apie prevencijos priemones užtikrinat vaiko gerovę, skirtas ugdymo įstaigų atstovams, Vaiko gerovės komisijų nariams, švietimo pagalbos specialistams ir pan.

Renginyje taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Beata Petkevič, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Regina Kazarevskaja ir Aleksandra Sankovska, Jaunimo reikalų koordinatorė Justyna Balion-Voitonis.

Susirinkusiuosius pasveikinusi Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Beata Petkevič kalbėjo, kad šio renginio pagrindinis tikslas – atkreipti dar didesnį dėmesį į prevenciją bei tikslingos pagalbos teikimą vaikams, poreikiui esant, nukreipti juos bei jų tėvus pas reikiamus specialistus.Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė kalbėjo, kad yra labai džiugu matyti tokį gausų būrį specialistų, kurie neabejingi problemoms, su kuriomis susiduria vaikai. Taip pat buvo akcentuota ankstyvo problemos identifikavimo svarba bei savalaikės pagalbos teikimas, renginio dalyviams buvo išdalinti lankstinukai apie koordinuotai teikiamą pagalbą, jos tikslą, skyrimo kriterijus ir pan.

Renginio metu Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro l. e. direktoriaus pareigas, Ana Jankelevič pasakojo apie ankstyvosios intervencijos programą bei jos taikymo galimybes rajone.L. e. Pedagoginės psichologinės tarnybos direktoriaus pareigas Renata Sinkevič atkreipė susirinkusiųjų dėmesį į kognityvinę elgesio korekcijos programą „EQUIP“.

Darius Joneikis, Judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus pirmininkas, renginio dalyvius supažindino su naujomis jaunimo žalingų įpročių tendencijomis,o Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Elžbieta Korklinevska kalbėjo apie VSAT bendruomenės pareigūnų veiklą ir Jaunojo pasieniečio būrelį.

VšĮ Biuro „Pactum“ direktorė, mediatorė kalbėjo apie mediaciją bei jos taikymo mokykloje ypatumus.

Renginio pabaigoje Jurgita Lapinskaitė-Tolstošejeva dėkojo lektoriams, pranešėjams už skirtą laiką ruošiantis renginiui ir perteiktas žinias, o dalyviams - už aktyvų dalyvavimą bei konstruktyvų bendravimą visos dienos metu. „Taip pat nuoširdžiai viliuosi, kad šiandien kiekvienas iš čia esančių išsineš bent vieną sau svarbią mintį, žinią bei šiandien išgirstus dalykus pagal poreikį gebės taikyti savo praktikoje,“- kalbėjo Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė.


Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos
Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė
Jurgita Lapinskaitė-Tolstošejeva

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook