Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Istorijos konferencija skirta Lietuvos 100-mečiui

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Istorijos konferencija skirta Lietuvos 100-mečiui
2017-11-30

2018 m. vasario 16 d. švęsime modernios Lietuvos gimimą. Vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data, nes prieš šimtmetį įkurta nepriklausoma ir moderni piliečių valstybė, kurią turėjo valdyti demokratiškai išrinkta valdžia.

Šiai datai paminėti Šalčininkų rajone organizuojama daug įvairių renginių. Vienas iš jų – Istorijos mokytojų konferencija „Lietuva istorijos vingiuose“ - vyko ketvirtadienį, lapkričio 30 d., Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje.Susirinkusius į renginį pasveikino Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.

- Dar metų pradžioje Šalčininkų rajono savivaldybės taryba patvirtino Šalčininkų rajono savivaldybės Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo 2016-2020 m. priemonių planą, numatantį virš 60 įvairių renginių, skirtų šiai datai paminėti. Programoje dalyvauja švietimo ir kultūros įstaigos, sporto klubai, įvairios organizacijos. Malonu, kad šiame renginyje išgirsime jaunimo ir mokytojų balsą apie Lietuvos atkūrimo svarbą ir reikšmę, – kalbėjo Šalčininkų rajono vicemerė Jadvyga Sinkevič.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič savo kalboje pabrėžė mokyklų aktyvumą dalyvaujant Lietuvos 100-mečiui skirtuose renginiuose.

- Tikiuosi mokyklos pasinaudos proga ir pasidalins šiandien pristatytais pranešimais, nes temos tikrai yra labai įdomios, – pasakė Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.Konferencijos metu buvo pristatyta 14 pranešimų, kuriuos parengė Jašiūnų pagrindinės mokyklos bei M. Balinskio ir „Aušros“, Baltosios Vokės E. Ožeškovos ir „Šilo“, Dieveniškių „Ryto“ ir A. Mickevičiaus, Turgelių P. K. Bžostovskio, Šalčininkų J. Sniadeckio ir Eišiškių gimnazijų mokiniai ir mokytojai.

Po referatų pristatymo įvyko konferencijos apibendrinimas ir diskusija.Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook