Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Įtvirtintas Vilniaus pasienio rinktinės ir Šalčininkų rajono savivaldybės bendradarbiavimas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Įtvirtintas Vilniaus pasienio rinktinės ir Šalčininkų rajono savivaldybės bendradarbiavimas
2019-04-17

Š. m. balandžio 16 d. VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje vyko kasmetinis susitikimas su Šalčininkų rajono savivaldybės meru, kurio metu aptarti praėjusių metų tarpinstitucinio bendradarbiavimo rezultatai ir pasirašyti šių metų bendradarbiavimo planai.

Vilniaus pasienio rinktinė ir Šalčininkų rajono savivaldybė jau ne vienerius metus trunkantį bendradarbiavimą kultūros ir kitose srityse įtvirtino bendradarbiavimo sutartimi. Ją rinktinėje pasirašė Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė ir Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič.


Abiejų institucijų atstovai, pasirašydami sutartį, susitarė tarpusavyje bendradarbiauti gerinant savivaldybės gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, edukacinių priemonių organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse.

Tokie planai, siekiant bendrų tikslų ir kryptingo bendradarbiavimo, yra sudaromi ir patvirtinami kasmet.VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook