Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Įžiebta Šalčios karalienė - pagrindinė Šalčininkų rajono eglė!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Įžiebta Šalčios karalienė - pagrindinė Šalčininkų rajono eglė!
2018-11-30

Puošni, didinga ir savita Šalčios karalienė šįvakar įžiebta Šalčininkų miesto aikštėje. Galima sakyti, kad nuo šiandienos Šalčininkuose, spaudžiant lengvam šaltukui, prasidėjo gražiausių švenčių laukimas.

Savo pasirodymais gausiai susirinkusius mažuosius gyventojus ir jų tėvus linksmino dainų ir šokių ansamblių „Solčanka“ ir „Solčane“ dainininkai, o energingieji „Smile“ kaip visada suteikė vakarui karštos nuotaikos. Nuotaikingos melodijos, graži muzika ir šokiai neleido šalčininkiečiams nuobodžiauti belaukiant Kalėdų senelio. Kokia gi šventė be jo? Taip, taip! Metęs visus darbus šįvakar jis atskubėjo į Šalčininkus, nešinas pilnu maišu saldumynų ir žadėdamas gražią šventę.Eglutės įžiebimo šventėje į susirinkusią publiką kreipėsi Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, pabrėžęs, kad Kalėdos – viena svarbiausių ir laukiamiausių švenčių ir joms reikia ruoštis ypatingai.

- Kaip ir kiekvienais metais, susitinkame šioje aikštėje dalyvauti pagrindinėje eglutės įžiebimo šventėje. Artėja prasmingiausios šventės. Tai ypatingas, susikaupimo, apmąstymo, dovanų ir stebuklų metas. O dovanų ir stebuklų galima rasti tik prie Kalėdų eglučių. Šiemet mūsų eglutė išskirtinė – Šalčios karalienė, kviečianti visus dalintis gerumu, džiaugsmu ir kartu kurti Kalėdų dvasią ir Kalėdų nuotaiką. Parodykime dar kartą, kad Šalčininkai gražiai tvarkosi ir moka gražiai švęsti ir ilsėtis, - pasakė rajono meras Zdzislav Palevič.Kalėdų Senelis ir Šalčininkų rajono Meras Zdzislav Palevič kartu įžiebė Šalčios karalienę ir kalėdinėmis lemputėmis apšvietė visą miestą. Dešimt, devyni, aštuoni, septyni, šeši, penki, keturi, trys, du, vienas – ir .... staigmena! Mieste sužibo karalienė – eglutė! 14,5 metrų aukščio ir 1500 lempučių apšviesta žaliaskarė papuošė miesto aikštę. Miesto centre kalėdinę nuotaiką taip pat kuria aplink A. Mickevičiaus paminklą augantys medeliai, pasidabinę lemputėmis, pasipuošusios Vilniaus ir Mokyklos gatvės, fontanas, o įvažiuojančius miesto gyventojus ir svečius pasitinka gražiai pasidabinę miesto ženklai. Šventę vainikavo spalvingieji fejerverkai, kurie, skambant nuotaikingai muzikai, leido pasinerti į magišką šviesų pasaulį. Įžiebus Šalčios karalienę Kalėdų senelis pakvietė vaikus žaisti ir linksmintis.Tačiau tai dar ne viskas – Šalčininkų seniūnijos seniūnas Gžegož Jurgo žada, kad gruodį pasipuoš ir miesto parkas, ten sužibs tikra kalėdinė eglutė. Gražaus laukimo ir pakilios kalėdinės nuotaikos!


Prie miesto gražinimo ir šventės organizavimo finansiškai prisidėjo:

Šalčininkų rajono savivaldybė
UAB „Fegda“
AB „Eurovia Lietuva“
UAB „Šalmesta“
UAB „Statpromas“
UAB „VSA Vilnius“
UAB „Elstatas“
UAB „Litabija“
UAB „Peltakėlis“
UAB „Emivela“
UAB „Jaraks“
UAB „Straikas“
UAB „Tomega“
UAB „Ryšių statyba“
UAB „Alzeta
UAB „Sontransa“
UAB „Etanetas“
Svetlanos Vinča IĮ
Inesa Suchocka

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook