Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Jašiūnų seniūnijos dienos: gerovė kuriama kartu

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Jašiūnų seniūnijos dienos: gerovė kuriama kartu
2019-10-05


Šandien Jašiūnų seniūnija apibendrino metų veiklos rezultatus ir padėkojo seniūnaičiams, verslininkams, įmonių ir įstaigų vadovams, meno kolektyvams, gyventojams, Savivaldybės vadovams už konstruktyvią ir tikslingą veiklą seniūnijos labui.

Į renginį atvyko Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak ir jo pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariai Henrik Tomaševič, Irena Bojarun ir Gerardas Stonkus, bendradarbiaujančių su Jašiūnais Lenkijos seniūnijų delegacijos iš Bocki seniūnijos (delegacijos vadovas – apskrities tarybos narys Valenty Koricki (Walenty Korycki), Rešliaus (delegacijos vadovas – Tarybos narys Eugenjuš Žukovski (Eugeniusz Żukowski) ir Kužentniko (Kurzętnik, deegacijos vadovas – seniūno pavaduotojas Adam Zapaliovski (Adam Zapalowski).

- Šiandien yra gera proga pakalbėti apie tai, kas nuveikta, o taip pat padėkoti už Jūsų pagalbą, bendradarbiavimą ir palaikymą. Jašiūnai klesti ir kasdien atrodo vis gražiau. Tai mūsų visų nuopelnas. Šiandien yra ta diena, kai švenčiame Jašiūnų seniūnijos dienas, vadinamas susitikimais pas Balinskius, - kreipdamasis į valdžios atstovus, seniūnaičius, verslininkus, įmonių ir įstaigų vadovus kalbėjo seniūnas Z. Mažeiko. – Bendra investicijų, įvykdytų nuo praėjusių metų rudens, suma mūsų seniūnijoje siekia daugiau negu 1,5 mln. eurų. Palyginus su rajono biudžetu, kurį sudaro apie 30 mln. eurų, Jašiūnų seniūnijai skirtas finansavimas yra didelis, - tęsė jis.Seniūnijoje šiuo metu realizuojamas nuotekų valyklos statybos projektas, neseniai baigta lopšelio – darželio „Žilvitis“ renovacija, šiuo metu vykdomi Stoties gatvės asfaltavimo darbai Geležinkelio stoties gyvenvietėje, praėjusių metų rudenį įrengtas apšvietimas Popierinės gatvėje, įrengtas privažiavimo kelias prie J. Balinskio gimnazijos, automobilių stovėjimo aikštelė Saulėtoje gatvėje ir kt. Z. Mažeiko pasidžiaugė, kas seniūnijoje veikia tokios įmonės kaip UAB „Polywood“, „Polivektris“, „Evaldo daržovės“, AB „Actas“ ir kt., todėl nedarbo problema yra nedidelė. Anot jo, seniūnija planuoja savo veiklą ateinantiems metams, atsižvelgdama į gyventojų pasiūlymus. Seniūnas pastebėjo, kad sėkmingai realizuojama bendradarbiavimo programa su Lenkijos seniūnijomis, jos dėka Jašiūnų vaikai turi proga leisti vasaros atostogas kaimyninėje šalyje. Kaip pavyzdį jis pateikė Rešliaus seniūnijos įsipareigojimą kitais metais pasikviesti jašiūniečius į svečius.

Po seniūno kalbos žodį tarė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, pritaręs, kad Jašiūnų seniūnija turi didžiulį plėtros potencialą dėl patogios geografinės vietos, ir pasidžiaugęs, kad tęsiama graži rudeninių susitikimų tradicija.

- Seniūnas objektyviai pasakė, kad 1,5 mln. eurų – tai nemaža suma. Čia mūsų visų bendra sėkmė. Jašiūnų darželis ir valymo įrenginiai – tai labai didelės investicijos, bet labai reikalingos mūsų gyventojams ir Jašiūnų vaikams. Todėl šios investicijos labai prasmingos ir perspektyvios. Jašiūnų seniūnija yra taip pat perspektyvi, čia turime daugiausia veikiančių didelių įmonių, įdarbinančių nemažai specialistų, čia didėja gyventojų skaičius. Tačiau pagrindinė investicija – tai žmonės, bendruomeniškumas, kuo Jašiūnų bendruomenė yra stipri ir veiksminga. Daug kas priklauso ir nuo verslo. Tad linkiu stiprinti bendruomeniškumą ir visiems kartu kurti gražią ir perspektyvią Jašiūnų seniūniją, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič.Žodį perėmę Jašiūnų seniūnijos partnerių delegacijos iš Lenkijos pastebėjo, kad bendradarbiavimas realizuojamas ne popieriuje, o patvirtinamas realiais darbais ir deklaravo savo įsipareigojimą plėtoti šiuos ryšius ir ateinančiais metais.

Šis susitikimas tapo gera proga ištarti padėkos žodžius seniūnaičiams, kurie sudaro neatsiejamą seniūno komandos dalį, ateina su pasiūlymais, patarimais ir yra pasiruošė padėti. Šalčininkų rajono mero padėkos raštai buvo įteikti Boženai Zapasnik, Vladislavai Buzarevič, Anai Fomkinai, Krestinai Žemaitis, Kristinai Smachtinai, Rišardui Šostakui, Aleksandrai Voitukovič, Gžegožui Jakovičiui, Teresai Tamkun, Anai Jurevič, Leokadijai Jackevič, Aidui Beleškai, Česlavai Nakrevič, Česlavai Vasilevskai ir buvusiai seniūnaitei Irenai Bojarun.

Prieš kelias savaites Šalčininkuose praūžė tradicinė Derliaus šventė, kurioje Jašiūnų seniūnija laimėjo I vietą už gražiausią pabaigtuvių vainiką. Šiandien padėkota ir jo autorei – kūrybingai ir darbščiai Boženai Levkovskai.

Padėkos žodžiai ištarti UAB „Polywood“, „Polivektris“, AB „Actas“ vadovams, verslininkams Jurijui ir Vladislavui Bernatams, Jaroslavui Pieško, Andžejui Šostakui, Rišardui Šostakui, Marijai ir Aleksandrui Liplianskiams, Henrikui Tomaševičiui, Irenai ir Vitalijui Jancevičiams, Vladislavui ir Irenai Bojarunams, Aurelijai ir Danui Arlauskams ir kt.

Antra renginio dalis – šventinis koncertas, kuriame pasirodė M. Balinskio ir „Aušros“ gimnazijų mokiniai, dainų ir šokių ansamblis „Znad Mereczanki“ ir Lietuvos džiazo dainininkė Evelina Sašenko.
Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook