Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :„Jaunimo vasara“ – gražus vasaros palydėjimas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

„Jaunimo vasara“ – gražus vasaros palydėjimas
2019-08-25

Kalendoriaus lapeliai nenumaldomai primena, kad lėtai artėjame prie vasaros atostogų pabaigos. Vieni sugrįš į mokyklą, kiti – į darbą. Šalčininkų vasaros atostogų pabaigos pranašu tapo „Jaunimo vasara“ - renginys, skirtas jaunimui ir jaunimo padėtas organizuoti. Šeštadienį, rugpjūčio 24 d., Šalčininkų miesto parkas pasikeitė į meno erdvę, kurioje vyko įvairi veikla. „Jaunimo vasara“ – tai ir geros muzikos dozės šventė.


Parko teritorijoje galima buvo stebėti fizikos laboratorijos eksperimentus, išbandyti saugos diržų svarbą vairuojant, grožėtis įvairių markių motociklais bei visada madingais ir stilingais mersedesais, įveikti sporto trasas su Lietuvos šaulių sąjungos nariais, domėtis crossfit'o pagrindais su „Sokol“ sportininkais, sužaisti naktinį krepšinį, išmėginti slidininkų trasas virtualioje erdvėje arba nusifotografuoti su draugais express foto kabinoje. Kažką praleidome? Be abejo taip, nes išvardinti visas pramogas tikrai neįmanoma.

Aišku, kokia gi jaunimo šventė be muzikos. „Black guitars“, „Fly Right Now“, „Art Of Music“, Karolina Michailovska, Aliona Kevra, „Todes“, „Smile“,  Gabriela Paulina Ždanovičiūtė, Elizabeth Olshey ir „Lemon Joy“ –gerai pažįstami vardai ir pavadinimai šį kartą grojo Šalčininkų scenoje.- "Jaunimo vasara" - šventė, skirta jauniems amžiumi bei siela žmonėms. Kažkas yra pasakęs, kad pozityvus ir linksmas žmogus niekada nebus senas. Tai labai malonu tiek daug tokių žmonių matyti prie šitos scenos. Dėkoju visoms jaunimo ir sporto organizacijoms už dalyvavimą šventėje, linkiu visiems gero vakaro, o ateinančiais mokslo ar darbo metais - veiklumo ir darbingumo, – sveikindama susirinkusiuosius pasakė Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Beata Petkevič.
Renginį organizavo Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras.

Renginio rėmėjai:
Šalčininkų rajono savivaldybė
Lenkijos Respublikos Senatas
Fondas „Pagalba lenkams Rytuose“
UAB "Alzeta"
UAB "Arbena"
UAB "Orvėsa"
UAB "Edepa"

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook