Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Kaip šiandien atrodo modernizuojamas daugiabučių kvartalas Šalčininkuose?

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Kaip šiandien atrodo modernizuojamas daugiabučių kvartalas Šalčininkuose?
2018-06-01

Šią vasarą Šalčininkuose apstu statybos darbus žyminčių kelio ženklų, sparčiai vyksta Šalčininkų miesto daugiabučių kvartalo tarp Mokyklos ir Pramonės gatvių atnaujinimo darbai. Prieš kelias dienas asfalto danga paklota Mokyklos g. 21, Mickevičiaus g. 21, 17a ir 15 esančių daugiabučių kiemuose.

Balandžio pradžioje darbus atliekančios įmonės UAB „Parama“ statybininkai pradėjo Mokyklos g. 21, A. Mickevičiaus g. 21, 17a ir 15 daugiabučių kiemų atnaujinimą. Šiandien matomas akivaizdus įpusėjusių darbų rezultatas, šiuose kiemuose užasfaltuotos automobilių stovėjimo aikštelės (apie 1770 kv. m), įrengiamos apšvietimo atramos, įrengti šaligatviai, taip pat bus atlikti aplinkos tvarkymo darbai.Statybininkai taip pat darbuojasi prie Mokyklos g. 25 ir 27 esančių daugiabučių, darbai vyksta ir palei daugiabučius, esančius A. Mickevičiaus g. 1a, 3a, 5, J. Sniadeckio g. 23, Vytauto g. 29. Čia įrengiama dviračių ir pėsčiųjų tako danga. Prasideda vaikų žaidimų aikštelės Vytauto g. 31 ir 33 esančių daugiabučių kieme paruošiamieji įrengimo darbai. Šiomis dienomis demontuojami senieji įrenginiai.Prie Vytauto g. 22 ir 22 a esančių daugiabučių šiuo metu vyksta lietaus nuotekų sistemos ir automobilių stovėjimo aikštelių ir pėsčiųjų takų pagrindo įrengimo darbai. Statybininkai taip pat keliasi į Mokyklos g. 17 ir Vilniaus g. 45 esančių daugiabučių kiemus.
Komunalinio ūkio skyriaus skaičiavimai rodo, jog įgyvendinant projektą Šalčininkų kiemus apšvies 72 nauji žibintai, bus paklota apie 7000 kv. m trinkelių ir apie 10000 kv. m. asfaltbetonio dangos.Šis ambicingas Šalčininkų rajono savivaldybės įgyvendinamas projektas realizuojamas siekiant užtikrinti kokybiškas gyventojų gyvenimo sąlygas, sudaryti galimybes saugiai palikti automobilius daugiabučių kiemuose. Projekto įgyvendinimas – tai vienas prioritetinių Savivaldybės darbų ne tik dėl jo apimties, bet ir gyventojų poreikių.

Atsiprašome gyventojų už laikinus nepatogumus, tačiau statybininkai stengiasi kuo greičiau atlikti darbus.


Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook