Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Kompleksiškas M. Balinskio gatvės sutvarkymas Šalčininkuose

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Kompleksiškas M. Balinskio gatvės sutvarkymas Šalčininkuose
2018-06-08

Nuotekų surinkimo tinklai, gatvės rekonstrukcija ir ženklinimas – kompleksinis M. Balinskio gatvės sutvarkymas Šalčininkų mieste.

Praėjusių metų rudenį Šalčininkų rajono savivaldybė, siekdama nepertraukiamo nuotekų surinkimo iš vartotojų ir kokybiško jų šalinimo, įgyvendino nuotekų tinklų įrengimo projektą M. Balinskio gatvėje Šalčininkuose. Anot specialistų, prie centralizuotų nuotekų tinklų galės prisijungti 15 būstų. Šiuo projektu taip pat siekiama nuotekų surinkimo ir šalinimo paslaugos prieinamumo.Kitas žingsnis – gatvės rekonstrukcija. Balandžio pradžioje startavo kito projekto, numatančio gatvės atnaujinimą, darbai, kurių rezultatas – prieš kelias savaites užasfaltuota 270 metrų ilgio ir 6 metrų pločio gatvė, abipus kelio įrengti nauji šaligatviai, pritaikyti neįgaliųjų ir mamų su vežimėliais judėjimui. Komunalinio ūkio skyriaus specialistų teigimu, šioje gatvėje taip pat atlikti ir kelio ženklinimo darbai.

Įgyvendinti Šalčininkų rajono savivaldybės darbai užtikrina sveikesnę ir saugesnę aplinką, estetinį gyvenamosios vietos vaizdą.


Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook