Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Kūrybingi darbai Lietuvos šimtmečio proga

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Kūrybingi darbai Lietuvos šimtmečio proga
2017-03-16

Šalčininkų kultūros centre veikia Šalčininkų rajono mokinių ir mokytojų technologijų paroda, skirta Lietuvos šimtmečiui.

Šalčininkų rajono technologijų mokytojų metodinio būrelio iniciatyva buvo nuspręsta organizuoti technologijų darbų parodą, skirtą Lietuvos šimtmečiui. Parodai savo darbus pristatė ir mokiniai, ir mokytojai. Parodos atidaryme dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič.- Mūsų rajono mokiniai yra be galo talentingi, kūrybingi ir darbštūs. Juos moko labai kompetentingi pedagogai, kuriems esame dėkingi už tikslingą mokinių motyvavimą ir technologijų kompetencijų ugdymą. Be to, ruošdamiesi šiai parodai pedagogai siekė ir mokinių pilietiškumo ugdymo. Malonu matyti, kad kuriami darbai yra šiuolaikiški ir aktualūs. Svarbu pažymėti, kad tokiems darbams prireikia ne tik daug laiko, pastangų, bet ir finansinio indėlio - sako Henrik Danulevič.


Parodai pristatyti įvairiomis technikomis atlikti darbai: veltinio gamyba, siuvimas, siuvinėjimas, karoliukų nėrimas, simegrafija, darbas su modelinu, papjė mašė technika, medžio deginimas ir kt. Kai kurie parodoje eksponuojami darbai įdomūs tuo, kad išlaiko Šalčininkų rajono tematiką: juose pavaizduotas Jašiūnų dvaras, Norviliškių pilis, Poškonių gatvinis kaimas, Kalesninkų bažnyčia.

Paroda veiks savaitę, kviečiame apsilankyti.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook