Šalčininkų rajono savivaldybė - Klausimai-atsakymai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos
Klausimai-atsakymai


Laba diena. Kur reikia kreiptis jeigu mano tėvas gyvena vienas Baltojoje Vokėje, Biržoje stovi jau antrą kartą, darbo jau nėra nežinia kiek laiko, o už paslaugas mokėti reikia. Ar jam gali būti skirta kokia pašalpa? Kokios nors nuolaidos? Arba bent kažkuriam laikui, kol nesusiras darbo, galima būtų kaip nors atidėti mokėjimus?
2010-09-30
Norint gauti bet kokios rūšies piniginę socialinę paramą, būtina kreiptis į seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą. Kad gautų socialinę pašalpą arba būsto šildymo išlaidų kompensaciją, šeima arba vienas gyvenantis asmuo turi atitikti bent vieną Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymo nustatytą sąlygą, kuriai esant asmenys turi teisę į piniginę socialinę paramą.
Jūs rašote, kad tėvas užregistruotas antrą kartą Valstybinėje darbo biržoje, tačiau neaišku, kiek laiko jis yra užregistruotas joje. Jeigu asmuo registruotas Darbo biržoje ne mažiau kaip 6 mėnesius ir negauna bedarbio pašalpos, kompensacija yra taikoma.
Jeigu už būsto šildymo paslaugas susidarė skola, asmenys turi sudaryti su šilumą teikiančia įmone sutartį dėl skolos padengimo. Sudariusiems tokią sutartį ir skolai sumokėti išleidžiantiems iki 20 proc. deklaruotų mėnesio pajamų kompensacija už būstą turėtų priklausyti.
 
Atgal Spausdinti