Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Lenkijos Respublikos ambasados atstovas: pasiūlymas susitikti su investuotoju

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Lenkijos Respublikos ambasados atstovas: pasiūlymas susitikti su investuotoju
2017-11-27

Lapkričio 27 d. Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič susitiko su Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus vadovu - patarėju Ježiu Karasiuku (Jerzy Karasiuk). Susitikimo tikslas buvo aptarti lenkų kapitalo investicijų galimybes Šalčininkų rajone. Lenkų diplomato vizitas – tai ankstesnių Savivaldybės vadovų susitikimų su LR ambasados atstovais, kuriuose buvo aptartos galimybės bendradarbiauti ūkio srityje, tęsinys.



Susitikime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Donata Ašmankevičienė, mero padėjėjas Edgar Alkovskij.

Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje patarėjas Ježy Karasiuk pasiūlė Savivaldybės vadovams galimybę susitikti su Lenkijos verslininku, dirbančiu ekologiško maisto srityje. Siekiama surasti Šalčininkų rajone verslo partnerį - prieskoninių augalų augintoją ir perdirbėją. Įmonės vadovo vizitas į Šalčininkus planuojamas gruodžio mėnesį.

- Šalčininkų rajonas - tai žemės ūkio rajonas, čia nėra pramonės, todėl teritorijos yra palankios auginti ekologiškus augalus. Artimiausiu metu susitiksime su žemės ūkių savininkais ir verslininkais, pristatysime jiems pasiūlymą, - pasakė rajono meras Zdzislav Palevič.

Vizito Šalčininkuose metu Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus vadovas Ježy Karasiuk taip pat susitiko su Šalčininkų rajono verslo asociacijos pirmininku Ježiu Obločinskiu.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook