Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Mažasis princas keliauja po Pabarės seniūniją

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Mažasis princas keliauja po Pabarės seniūniją
2019-12-17


Kartu su Pabarės seniūnijos gyventojais šiemet Kalėdų laukia ir Mažasis princas, keliaujantis po pasaulį ir ieškantis draugų. Šiandien įvyko kalėdiniai susitikimai Tetėnuose ir Pabarėje, į kuriuos atvyko Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė Jadvyga Sinkevič, Pabarės klebonas Juzef Aškelovič, Butrimonbių seniūnijos seniūnė Vanda Belska ir Pabarės seniūnijos seniūnas Tadeuš Minakovskij.

Tradiciškai Pabarės pagrindinės mokyklos bendruomenė pristato šventinius pasirodymus, šie metai ne išimtis. Susirinkę buvusios mokyklos klasėje Tetėnų gyventojai klausėsi vaikų ir jų mokytojų koncerto, dalijosi prisiminimais, kartu su atvykusiais svečiais giedojo kalėdines giesmes, tačiau svarbiausia susitikimo dalis – dalijimasis kalėdaičiu ir nuoširdūs sveikinimai vienas kitam.

- Šiandien nuskambėjo labai daug gražių žodžių, linkiu, kad jie visi išsipildytų. Šiandien ir man Tetėnų mokykla priminė vaikystę, Kūčių vakarą pas močiutę, šiltą krosnį, sniego pusnis ir užpustytus kelius, laikus. Linkiu visiems Jums ir Jūsų šeimoms turėti daugiau laiko sau, vaikams, šeimoms, artimiesiems ir dažniau susitikti, kad laiko užtektų visiems, kad Naujaisiais metais neskubėtumėme. Dėkoju už bendradarbiavimą seniūnaičiams. Džiaugiuosi, kad puoselėjate mūsų susitikimų tradiciją ir rodote jaunai kartą bendruomeniškumo pavyzdį, - pasakė Pabarės seniūnijos seniūnas Tadeuš Minakovskij.

Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė Jadvyga Sinkevič pabrėžė, kad per artėjančias šventes niekas neturi būti vienišas ir ragino ištiesti pagalbos ranką tiems žmonėms, kuriems trūksta palaikymo.Kiek vėliau kalėdinis susitikimas įvyko ir Pabarės pagrindinėje mokykloje, kur gausiai rinkosi vietos bendruomenė, kai kurie koncerto turėjo klausytis net mokyklos koridoriuje. Nepaisant to visus suvienijo gilus ir stiprus mokinių pasirodymas apie Mažąją princą, kuris po ilgų klajonių visgi surado savo draugus. Skambėjo kalėdinės giesmės.- Nepaisant to, jog sniego vis dar nėra, vaikai leido pajausti kalėdinę nuotaiką. Po savaitės susitiksime prie Kūčių stalo ir dalinsimės kalėdaičiais savo namuose. Bendruomeniškumas yra labai svarbus: susitinkame, matomės, galbūt ne visada, tačiau prieš šventes – tai puiki proga susitikti ir būti kartu. Džiaugiuosi, kad šiandien į Pabarę atvažiavo Agata Dorodko su TVP Wilno televizijos komanda, Jan Rožanovski, kurio eilėraščiai skaitomi visame pasaulyje, matau žmones, kurie jau nebegyvena Pabarėje, bet šiandien atvyko pabūti su mumis drauge. Už Jūsų bendruomeniškumą labai Jums dėkoju. Šventės artėja sparčiu žingsniu, bet visada reikia turėti vilti, jog viskas bus gerai. Būkime geranoriški vieni kitiems, - su užsidegimu kalbėjo Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič.

Kaip vieną iš būsimų dovanų Pabarės seniūnijos bendruomenei seniūnas Tadeuš Minakovskij pasiūlė kurti seniūnijos herbą ir vėliavą, kuriems subrendo visos mintys.Susitikimo pabaigoje klebonas Juzef Aškelovič pašventino kalėdaičius ir linkėjo visiems susitaikymo su savimi, buvimo su Dievu, tikėjimo, vertybių puoselėjimo ir ramaus Kūdikėlio Jėzaus laukimo.Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook