Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Minint senjorų dieną

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Minint senjorų dieną
2018-10-08

2018 m. spalio 5 d. Jančiūnuose įvyko renginys „Senjorų diena“. Tai buvo dar vienas projekto „Tradicijų kaleidoskopas“, kurį rėmė Žemės ūkio ministerija ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracija, etapas. Renginio tikslas – paminėti Pagyvenusių žmonių dieną, kuri tradiciškai minima spalio 1 d., bei sutelkti bendrai veiklai mūsų seniūnijos senyvo amžiaus žmones. Senjorus linksmino Šalčininkų neįgaliųjų draugijos ansamblis „Dainuok, širdele“ ir Šalčininkų rajono baltarusių kultūros centro ansamblis „Ranica“. Prie arbatos puodelio žmonės dainavo, bendravo ir salėje net sukosi šokantieji.

Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič pasidžiaugė, kad sukurta galimybė taip linksmai ir turiningai praleisti laiką tokioje jaukioje ir šiltoje aplinkoje. Paminėjo, kad tokių susitikimų galėtų būti daugiau, nes žmonės turi dažniau bendrauti, susitikti, pasidalinti džiaugsmu ir rūpesčiu.Seniūnė Vanda Belskaja palinkėjo sveikatos ir patikino, kad jau greitai sąlygos tokiems susitikimams Butrimonių seniūnijoje pagerės - duris atvers Butrimonių bendruomenės centras, be to, planuojama Jančiūnų laisvalaikio salės renovacija.

Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel pasidžiaugė, kad susirinko tiek daug žmonių, ir akcentavo, kad tik dirbdami, bendraudami ir bendradarbiaudami visi kartu galime nuveikti labai daug visų labui. Tokia vienijanti veikla suburia žmones, suartina juos, puoselėjamos tradicijos ir formuojama pilietinė savimonė.


Butrimonių bendruomenės centro informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook