Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Nacionalinė „Žalioji olimpiada“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos
Nacionalinė „Žalioji olimpiada“
2018-02-06

Praėjusių metų pavasarį startavęs ir visą Lietuvą apkeliavęs ekologinis projektas Nacionalinė „Žalioji olimpiada“ skirtas vyresnių klasių moksleiviams, šiandien vėl kviečia Lietuvos švietimo įstaigas keisti savo bendruomenės požiūrį į vartojimą, rūšiavimą ir antrinį atliekų panaudojimą.


Pirmą kartą organizuotoje Nacionalinėje „Žaliojoje olimpiadoje“ 2017 metais dalyvavo per 28 tūkst. šalies moksleivių, kuriems vos per mėnesį savo mokyklose pavyko išrūšiuoti beveik 40 tūkst. kg atliekų.


Šios VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“ organizuojamos iniciatyvos tikslas ne tik išmokyti rūšiuoti, bet apskritai atkreipti dėmesį į šiuolaikinio žmogaus elgseną, suteikti progą gilintis į šiuo metu aktualias aplinkosaugos problemas ir imtis realių veiksmų, prisidedant prie problemų prevencijos. Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ metu, smagiai žaisdami ir įgyvendindami užduotis, mokiniai turės galimybę ne tik gilinti žinias aplinkos apsaugos, resursų taupymo, atliekų rūšiavimo ir vartojimo mažinimo srityse bet ir praktiškai pritaikyti jas savo gyvenime. O mažais žingsneliais galime pakeisti visą pasaulį!

Maloniai kviečiame mokyklas registruotis elektroniniu būdu, užpildant registracijos formą, naudojantis šia nuoroda.

Mokyklų registracija į konkursą vykdoma nuo 2018 m. sausio 22 dienos iki vasario 19 dienos.Mąstyti atsakingai, mažinti vartojimą bei rūšiuoti atliekas turime jau šiandien.

Konkurso nuostatai

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook