Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Paminėta Mokytojų diena

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Paminėta Mokytojų diena
2019-10-03


Vakar, spalio 3 d., Šalčininkų rajono savivaldybė tradiciškai pakvietė švietimo įstaigų vadovus į Mokytojų dienai skirtą susitikimą.

Į renginį atvyko Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, mero pavaduotoja Beata Petkevič, Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak ir jo pavaduotojas Gžegož Jurgo, o taip pat Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič ir skyriaus specialistai.Muzikinius sveikinimus švietimo įstaigų vadovams skyrė Jašiūnų „Aušros“ ir M. Balinskio gimnazijų mokiniai, Šalčininkų menų mokyklos auklėtiniai ir mokytojai. Netrūko eilėraščių, gražių melodijų ir netgi vaidinimo istorine tematika.

Kreipdamasis į susirinkusius meras Zdzislav Palevič akcentavo neįkainojamą mokytojo indėlį į vaikų ir jaunų žmonių ugdymą.

- Gėtė yra pasakęs „Nepakanka žmogui kaupti tik žinias, labai svarbu gauti iš jų palūkanas“. Mano manymu, tai yra labai svarbu, jeigu kalbame apie švietimą. Gal nuskambėjo nelabai romantiškai, bet labai realiai. Švietime padarėme ir darome labai daug. Pastatėme gražius švietimo rūmus, kuriuose yra daug narių, daug gražių patalpų. Nekalbėkime šiandien apie problemas, bet geriau užduokime sau vieną klausimą: ar mums užtenka palūkanų iš visų investicijų? Ne visada, ir ne visur. Todėl turime pagalvoti, ką turime dar padaryti, kad mūsų švietimas taptų dar geresnis. Gerbiami švietimo įstaigų vadovai, norėčiau jums padėkoti už jūsų darbą. Perduokite linkėjimus savo kolektyvų nariams. Ir noriu jūsų paprašyti dirbti dar geriau. Mūsų darbo pagrindu turi būti solidarumas ir supratingumas, - pasakė meras Zdzislav Palevič.Sveikinimo žodžius taip pat tarė mero pavaduotoja Beata Petkevič ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.

Į šventę taip pat atvyko Lenkijos mokytojų sąjungos Vakarų pamario skyriaus nariai. Taip susiklostė, kad jie atvyko ne tuščiomis rankomis, nes jų vizitą lydėjo gražus tikslas – įteikti apdovanojimą pedagogui, ilgamečiam Švietimo ir sporto skyriaus vedėjui ir Vaikų globos namų direktoriui, Šalčininkų lenkų trečiojo amžiaus universiteto pirmininkui Antoniui Jankovskiui. Deja, dėl ligos jis negalėjo dalyvauti šventėje, todėl apdovanojimą atsiėmė jo žmona.

Šventė baigėsi gražiu akcentu – saldžią dovaną kiekvienai rajono švietimo įstaigai įsteigė Švietimo ir sporto skyrius.Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook