Šalčininkų rajono savivaldybė

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Naujienos
Skelbimai
Rugpjūčio 17 d. Šalčininkėlių stadione įvyko VIII Tarptautinis futbolo veteranu turnyras SK „Visinčia“ tarei laimėti
Jau ketverius metus iš eilės Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose vasaros sekmadienio popietėmis mūsų rajono gyventojus, svečius iš Lietuvos ir užsienio džiugino tradiciniu tapęs projektas - festivalis „Muzika Jašiūnų dvare”.
Vasaros pabaiga apdovanoja mus gražiais orais, o kultūros įstaigų darbuotojai renginių įvairove. Rugpjūtį renginių kalendorius ypatingai turiningas, o saulėta aura yra svarbi sėkmingo renginio dalis.
Andrius Balionis ir Olgerd Duchnevič - grupės „Fly right now“ nariai antrą kartą sau ir bendraamžiams surengė koncertą „Open vocal“, į kurį pakvietė muzikuojantį Šalčininkų rajono jaunimą.
Jau keletą metų rugpjūčio 15 d. Švenčiausios Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmių dieną visi keliai veda į Turgelius, kur šventė vyksta nepaprastai iškilmingai. Tai neabejotinai viena gražiausių ir ryškiausių katalikų kalendoriaus
Rugpjūčio 14 d. Šalčininkų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta nuotraukų paroda, įgyvendinta pagal „Atrask Kentšino seniūnijos grožį - legendinį Varmijos ir Mozūrijos kampelį“ projektą.
Rugpjūčio 10 d., Šalčininkų miesto parke įvyko kasmetinė tarptautinė šunų paroda. Dėl 2019 metų Pupil Foods taurės 2019“ varžėsi 91 veislės keturkojai.
Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija skelbia konkursą anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti (nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.)
Nemokamos ir konfidencialios konsultacijos priklausomybę turintiems žmonėms
2019 m. rugpjūčio 29 – 30 d. Baltosios Vokės seniūnijoje vyks seniūnaičių rinkimai.

POPULIARIAUSIOS NAUJIENOS

2019-07-24