Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų rajono policijos komisariate paskirtas naujas vadovas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkų rajono policijos komisariate paskirtas naujas vadovas
2019-04-17

Š. m. balandžio 17 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Mindaugas Stravinskas pristatė naują Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato vadovą – vyresnįjį komisarą Andžejų Grudinskį. Iki paskyrimo dienos Andžej Grudinskij vadovavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatui.


Pasveikinti naujo vadovo ir su juo susipažinti atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Leonard Talmont, Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak ir kitų teisėsaugos institucijų atstovai.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič pasveikino naują vadovą pabrėždamas, kad jis atėjo dirbti į vieną geriausių rajonų, kur gyvena išties geri ir darbštūs žmonės, mylintys savo kraštą, tačiau rajone yra ir problemų, kurias reikia spręsti ir tą galima padaryti užtikrinant glaudų socialinį dialogą bei abipusį bendradarbiavimą.


Naujas Šalčininkų rajono policijos komisariato vadovas pabrėžė, kad svarbiausia yra užtikrinti visų rajono gyventojų saugumą bei tikisi glaudaus bendradarbiavimo ir gerų darbo rezultatų.


 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Šalčininkų rajono policijos komisariato informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook