Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Jaunimui skirto projekto „JUDAM“ pristatymas Šalčininkuose

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Jaunimui skirto projekto „JUDAM“ pristatymas Šalčininkuose
2019-06-11

Š. m. birželio 11 d. Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič ir atsakingi specialistai susitiko su Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto „Judam“ jaunimo garantijų iniciatyvų koordinatorėmis Liuda Baslykiene ir Gintare Adomaityte.

Susitikimo tikslas buvo pristatyti Šalčininkų rajono savivaldybei naujai startuojantį projektą „Judam“, skirtą 15-29 m. amžiaus niekur nedirbančiam, nesimokančiam ir neregistruotam Užimtumo tarnyboje jaunimui, bei plėsti tarpžinybinį tinklą.Projektas „Judam“ yra pasibaigusio projekto „Atrask save“ tęsinys, kuriuo siekiama mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio ir užimtumo tarnyboje neregistruoto 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, pasitelkiant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones taip pat atsižvelgiant į jaunimo asmens poreikius bei galimybes.

Projekto trukmė: 2019-2021 m.

Projekto metu planuojamas individualus darbas su jaunuoliais iš sunkumų patiriančių šeimų, turintiems problemų su teisėsauga ar išėjusiems iš įkalinimo įstaigos, augantiems globos namuose arba jau palikusiems globos įstaigą, patiriantiems pajamų ir kitus nepriteklius.

Bus siekiama skatinti tikslinės grupės norą įsitraukti į darbo rinką. Įgyvendinant intervencijos priemones jaunimui bus suteikiamos visokeriopos paslaugos, kurios padės jaunam asmeniui.

Projekto metu dalyviui gali būti apmokamos privalomojo sveikatos draudimo įmokos ir kompensuojamos kuro bei maitinimo išlaidos kavos pertraukėlėms.

Numatoma, kad darbo su jaunuoliu trukmė vyks nuo keturių mėnesių iki vienerių metų, esant poreikiui gali užtrūkti iki pusantrų metų.

Daugiau informacijos apie projektą: https://jrd.lt/jgi-igyvendinimas

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook