Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Stovyklos „Turininga vasara” kaleidoskopas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Stovyklos „Turininga vasara” kaleidoskopas
2019-06-26

Birželio 10-21 d. Butrimonių A. Krepštul gimnazijoje organizuota poilsio stovykla „Turininga vasara”. Pirmąją dieną susirinko nemažas būrys smagiai nusiteikusių pradinių klasių moksleivių. Stovyklautojai buvo suskirstyti į 3 būrius, sukūrė vidaus elgesio taisykles, pavadinimą „Margi skėtukai” ir emblemą.

Vyko integruoti užsiėmimai, kuriuos organizavo visuomenės sveikatos biuro specialistas, socialinė pedagogė, lietuvių kalbos mokytoja, psichologas, logopedas, muzikos, tikybos ir šokių mokytojos. Užsiėmimai vyko grupelėmis pagal kiekvieno vaiko interesus.

Stovyklautojai patyrė daug smagių akimirkų, keliavo į Vilnių, aplankė zoologijos sodą, dalyvavo specialioje, tik jiems skirtoje, edukacinėje programoje. Labiausiai vaikams patiko lemūrai ir dekoratyviniai triušiai, kuriuos galėjo ne tik paliesti, bet ir pamaitinti. Aplankė Katedros aikštę, čia pasivažinėjo elektriniu traukinuku.Antroji ekskursija buvo organizuota į Jašiūnų M. Balinskio dvarą. Vaikai išklausė M. Balinskio ir J. Sniadeckio gyvenimo istorijas, apžiūrėjo rūmų sales, sužinojo, kokius žaidimus žaidė dvaro vaikai. Paulavos respublikos palikimo detales sužinojo atvykę į Turgelius. Antrąją dienos dalį praleido iškylaudami gamtoje.

Trečioji ekskursija buvo organizuota į Varėną. Vaikai apsilankė kine, žiūrėjo 3D komediją, gerėjosi gėlynais, Grybų berniuko skulptūra, parku. Tikimės, kad patirtų įspūdžių vaikams užteks visai vasarai.


Butrimonių A. Krepštul gimnazijos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook