Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Mokslo metų pradžia: būkime ambicingi!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Mokslo metų pradžia: būkime ambicingi!
2019-09-02

Vasaros atostogos baigėsi, tačiau nuo šiandien prasideda dar vieni gražūs ir ambicingi mokslo metai, kupini naujovių, šiuolaikiškų sprendimų, naujų pažinčių ir atradimų.

2019-2020 m. m. Šalčininkų rajono savivaldybės pavaldumo mokyklose mokysis 3014 mokinių. Pirmąkart mokyklos skambutį šiandien išgirdo 368 nedrąsūs pirmokai, kuriems prasideda naujas ir įdomus gyvenimo etapas.Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijoje apsilankęs Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič pabrėžė, kad švietimas – tai viena svarbiausių savivaldybės veiklos sričių, todėl dės visas pastangas, kad edukacinis procesas rajone būtų aukšto lygio.

- Rajone veikia 33 švietimo įstaigos: 13 gimnazijų, 4 pagrindinės mokyklos, 3 muzikos mokyklos, sporto mokykla, daugiafunkcis centras, 10 lopšelių – darželių. Daug. Mokyklų tinklas yra tankus. Tačiau darome tai suprasdami, kad mokykla turi būti arčiau namų. Tai kainuoja, bet investicija į švietimą yra neįkainojama. Šiandien turime gerai įrengtas mokyklas, ir mažesnes, kuriose, deja, mokinių skaičius mažėja, ir tas didesnes. Suremontuotos, įrengtos, turinčios gerus specialistus, gerus mokinius – visa tai kuria ypatingą atmosferą rajono švietime. Maža pasakyti, kad mokykla yra svarbi, reikia padaryti taip, kad iš tiesų ji turėtų viską, o mūsų vaikai turėtų kaip įmanoma geresnes sąlygas įgyti žinias. Manau, kad rajone taip yra. Todėl prašau Jūsų visų – turėkite ambicijas būti geriausiais! Matau nuostabius tėvus, gabų jaunimą ir patyrusius mokytojus. Užtikrinu, kad švietimas man asmeniškai yra didžiausias prioritetas, kad mūsų rajono lenkų, lietuvių ir rusų mokyklos būtų geriausios. Turėkime ambicijas ir būkime geriausi! – kalbėjo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič.J. Sniadeckio gimnazijos direktorė Irena Volska pasveikino mokytojus mokinius ir jų tėvus priminusi apie besibaigiantį remontą ir atnaujintas edukacines erdves.

- Pradedame bendrą edukacinę kelionę. Gyvenimas diktuoja mums naujoves, naujas užduotis. Mokytis nebūtinai yra nuobodu, tai gali būti nepakartojamas nuotykis. Gerbiami mokiniai, keiskite pasaulį, todėl labai svarbus Jūsų požiūris į mokymąsi. Gerbiami kolegos, edukacijoje be perstojo ieškome, tad kurkite kūrybingą mokymosi erdvę. Įkvėpkite visus savo mokinius. Pirmokai, šiandien Jūs nešate gerą žinią. Visiems tėvams dėkoju už pasitikėjimą. Laimi tas, kuris turi tikslą ir nori jo pasiekti, - kalbėjo direktorė Irena Volska.
Inesa Suchocka


Pabarės pagrindinė mokykla  
   
Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazija  
   
Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook