Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų rajono savivaldybė pasirašė dvi bendradarbiavimo sutartis su Baltarusijos rajonais

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkų rajono savivaldybė pasirašė dvi bendradarbiavimo sutartis su Baltarusijos rajonais
2019-09-16

Š. m. rugsėjo 12 d. Gardine, XX respublikinės universalios mugės „Euroregionas Nemunas“ metu, Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Beata Petkevič pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Slonimo ir Varanavo (Baltarusija) rajonais.

Susitarta bendradarbiauti kultūros ir švietimo srityse, galimybių ir idėjų mainai vyks socialinėje ir ekonominėje, turizmo ir sporto srityse. Šiomis sutartimis šalys įsipareigoja rengti ir vykdyti bendras veiklas ir projektus, dalyvauti akcijose, renginiuose ir programose, tinkamai ir sąžiningai jas įgyvendinti.Sutarčių pasirašymo ceremonijoje Slonimo rajoną pristatė ir sutartį pasirašė Slonimo rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Genadij Chomič, bendradarbiavimo sutartį su Varanavo rajonu parašu patvirtino Varanavo rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Nikolaj Rozum.Tarptautinis verslo forumas Gardine organizuojamas 20 - ąjį kartą. Šiemet jame dalyvauja apie 30 šalių, mugės lankytojai gali susipažinti su virš 100 pristatytų ekspozicijų. XX respublikinės universalios mugės „Euroregionas Nemunas“ metu buvo pasirašyta 19 bendradarbiavimo sutarčių, iš jų ir su Lietuvos savivaldybėmis.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook