Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :E-sporto Fifa turnyrai Šalčininkuose

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

E-sporto Fifa turnyrai Šalčininkuose
2019-11-11


Šalčininkuose nuo praeitų metų pradėti organizuoti e-sporto Fifa turnyrai. Fifa - tai virtualus futbolo žaidimas, kuriame vienerių rungtynių metu varžosi nuo 2 iki 4 žaidėjų, žaidžiamas naudojant populiariausius kompiuterius, tokius kaip PC, Playstation arba Xbox. Pasauliniai Fifa turnyrai sukaupia daug dėmesio, o pagrindinių prizų suma siekia net 500 000 dolerių!

Turnyro organizavimo idėja kilo Andžejui Muchliada, nes, jo manymu, Šalčininkuose tokios veiklos trūko. Pagrindinis tikslas buvo suteikti jaunimui galimybę pasivaržyti su kitais bendraminčiais ir smagiai praleisti laiką. Iš viso nuo 2018 metų suorganizuoti 4 turnyrai ir kiekvienas iš jų sulaukė nemažai dėmesio - vidutinis dalyvių skaičius siekdavo apie 20 žmonių kiekvieno turnyro metu. Verta paminėti, kad dalyviai atvykdavo ne tik iš Šalčininkų rajono (Eišiškės, Baltoji Vokė, Jašiūnai, Šalčininkėliai), bet ir iš Vilniaus. Pirmų dviejų turnyrų laimėtojais tapo svečiai iš Jašiūnų ir Eišiškių, o paskutinius du laimėjo žaidėjai iš Šalčininkų ir Šalčininkėlių.

Pirmojo turnyro akimirkos  
Antrojo turnyro akimirkos  
Trečiojo turnyro akimirkos  


Kiekvieno turnyro metu prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanojami rėmėjų prizais. Verta pabrėžti, jog be rėmėjų ir partnerių turnyrai neįvyktų. Pagrindinis turnyro rėmėjas - UAB Etanetas - parūpindavo prizus, UAB Space4u suteikdavo patalpas, UAB Jaraks finansavo pultelių įsigijimą, Šalčininkų rajono savivaldybė aprūpindavo medaliais ir taurėmis, pulteliais, o taip pat finansavo naujausią Fifa serijos žaidimo „Fifa 20“ įsigijimą paskutiniam turnyrui.

Organizatorius džiaugiasi, kad turnyras sulaukia dėmesio ir kad jame kiekvieną kartą dalyvauja nemažai jaunimo. Deja, dėl riboto įrenginių skaičiaus ir mažo ploto turnyro dalyvių skaičius augti kol kas negali, bet organizatorius viliasi, kad laikui bėgant šios problemos bus išspręstos.

Ketvirtojo turnyro akimirkos  Kaip potencialų ateities tikslą organizatorius mato Šalčininkų virtualių žaidimų bendruomenės sukūrimą, kurioje jaunimas galėtų sveikai ir įdomiai leisti savo laisvalaikį ir lavinti įgūdžius, mat, virtualūs žaidimai, tai ne tik smagus laiko praleidimas, bet ir vienas iš būdų lavinti intelektą, pasirenkant teisingus žaidimus.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook