Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Jašiūnų darželyje „Žilvitis“ svečiai iš įvairių Lietuvos miestų

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Jašiūnų darželyje „Žilvitis“ svečiai iš įvairių Lietuvos miestų
2019-11-13


Vilnius, Anykščiai, Šiauliai, Karmėlava, Varėna, Kalvarija, Mažeikiai, Kėdainiai, Panevėžys, Jonava, Kaunas, Klaipėda, Kretinga – šiuos Lietuvos miestus ir miestelį Jašiūnai vienija lopšelio-darželio pavadinimas - „Žilvitis“.

Lapkričio 8 d. duris atvėrė Lietuvos lopšelių-darželių „Žilvitis“ metodinė - pažintinė konferencija „Šalčininkų krašto savitumas ir vaikų ugdymo (si) sąsajos. Daugiakultūrinė aplinka“.

Susitikimas vyko Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelyje – darželyje „Žilvitis“ ir darželio bendruomenei tai buvo dviguba šventė, nes šiais metais darželis švenčia savo 30 metų jubiliejų.Susitikimas prasidėjo nuo susipažinimo su įstaiga, jos tradicijomis, savitumu ir, be abejonės, svečiai susidomėjo darželio renovacija ir vaikų ugdymo ypatumais atnaujintoje aplinkoje. Vaikai pristatė trumpą meninę programą.

Į Jašiūnų darželį atvyko garbingi svečiai: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič, vyr. specialistė Irina Aikovskaja, Jašiūnų seniūnijos seniūnas Zdislav Mažeiko.

Vyko turiningas ir prasmingas susitikimas, kurio metu dar artimiau susipažinome: žavėjomės šiltu ir nuoširdžiu bendravimu Dieveniškių istorinio regioninio parko kultūrologės Irutės Eidukienės amatų kūrybinių dirbtuvių „Žvakių sukimo iš vaškuočių proceso ypatumai“ metu, o nuvažiavę į Jašiūnų M. Balinskių dvaro sodybos rūmus nagrinėjome vaikų ugdymo ypatumus mūsų regione XIX amžiuje.Konferencijos tęsinys vyko Jašiūnų dvaro sodybos rūmų konferencijos salėje prie apvalaus stalo, kur dalyvius pasveikino Jašiūnų seniūnijos seniūnas Z. Mažeiko. Padėkos raštus dalyvavusiems konferencijoje įteikė Šalčininkų rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič. Taip pat dalyviaims buvo įteiktos Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenės atminimo dovanos.

Tęsdami susipažinimą su mūsų rajonu, lankėmės Anos Krepštul muziejuje, Tabariškių bažnyčioje, Paulavos respublikoje.

Svečius sužavėjo aplankytos vietos, paliko daug įspūdžių. Džiaugiamės galėję padovanoti šią mažą šventę savo draugams... Pilką rudeninę dieną toks susitikimas nuspalvino ir sušildė.Tikimės, kad susitikimo šurmulys, išgirsti žodžiai bei sukurti darbai pažadino domėjimąsi mūsų rajonu, o įgytos žinios virto naudinga patirtimi, kad mūsų svečiai sugrįžo namo pakylėti, nusiteikę tęsti pradėtą veiklą.

Kitas „Žilvičių“ susitikimas laukia 2020 m. Jonavoje.

O mes, įstaigos bendruomenė, džiaugiamės, kad konferencija nepaliko abejingų. Smagu, jog turėjome progą susitikti.Direktorė Svetlana Bulavina

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook