Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Kai 50 metų kartu palieka gražius prisiminimus

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Kai 50 metų kartu palieka gražius prisiminimus
2019-11-15


Turgeliuose gyvenantys Tadeuš ir Tatjana Varsockiai vakar šventė auksinių vestuvių metines. Su gražiu jubiliejumi šiandien porą pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės atstovai.

Į Varsockių namus Turgeliuose atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič, Turgelių seniūnijos seniūnas Voicech Jurgelevič.

- Auksinės vestuvės – retas reiškinys šiais laikais, todėl džiaugiamės turėdami tokius žmones. Tikriausiai niekas neskaičiuoja kartu praleistų metų, o tai, ką pavyko kartu pasiekti: vaikai, anūkai, namai, buvimas kartu. Džiaugiamės, kad Dievas leido būti Jums kartu. Šio gražaus jubiliejaus proga linkime dar ilgus metus būti kartu, sulaukti dar daugiau anūkų, proanūkų, mylėkite vienas kitą kaip ir prieš 50 metų, gerbkite vienas kitą, būkite vieninga ir stipri šeima, - pasakė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo.Turgeliuose tikriausiai nėra žmogaus, kuris nepažinotų Varsockių šeimos. Ponia Tatjana visą gyvenimą dirbo vietos ambulatorijoje slaugytoja, iš darbo išėjo tik praėjusiais metais, o jos vyras Tadeuš – girininkijoje. Sutuoktiniai pasakoja, kad jų pažinties istorija tikriausiai buvo panaši į daugelio kitų. Iš Maišiagalos kilusi ponia Tatjana po studijų gavo paskyrimą dirbti Turgeliuose. Atėjęs į šokius ponas Tadeuš tuomet pastebėjo naują panelę ir nusprendė susipažinti. Taip paprastas smalsumas perėjo į gražią draugystę, o vėliau – ir į santuoką. Kaip ir įprasta tais laikas, vestuvės buvo per dvi puses, pirmiausia linksmybės vyko jaunosios tėviškėje, po kelių dienų persikėlė į Turgelius. Pora užaugino du vaikus Dmitrijų ir Jeleną, turi nuostabų žentą Stanislavą ir marčią Olgą, džiaugiasi kol kas vienintele anūke Svetlana. Šiandien jie gyvena name, kuriame kadaise buvo įsikūrusi ambulatorija.Gražią sukaktį švenčiančiai Varsockių šeimai linkime tvirtybės, buvimo kartu ir neblėstančio meilės.
Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook