Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vestuvių jubiliejai metų pabaigoje

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Vestuvių jubiliejai metų pabaigoje
2017-01-06

Praėjusių metų pabaigoje Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič pasveikinto dvi gyventojų poras auksinių ir deimantinių vestuvių proga.

Gruodžio 29 d. Stanislava ir Stanislavas Siniavskiai, gyvenantys Tetervinų kaime (Pabarės sen.) atšventė 50 – ąjį santuokos jubiliejų. Gruodžio 30 d. Rūdninkų kaimo (Jašiūnų sen.) gyventojai – Vladislava ir Vincentas Zmitrovičiai - buvo pasveikinti deimantinių vestuvių proga.

Poras pasveikino Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič ir seniūnijų atstovai. Pabarės seniūnas apie Siniavskių porą atsiliepė kaip apie darbščius ir dorus žmones, gražiai užauginusius penkis vaikus. Zmitrovičių pora – darbštūs žmonės, puoselėjantys svarbiausias šeimos vertybes.

Pasak mero pavaduotojos, tokių gražių jubiliejų sulaukusias poras reikia ne tik sveikinti, bet ir dėkoti jiems už ilgametę kantrybę, vieno kitam pagarbą, šeimos vertybių ir tradicijų puoselėjimą, darbštumą.

   
Vladislava ir Vincentas Zmitrovičiai, Rūdninkų k. (Jašiūnų sen.)       Stanislava ir Stanislavas Siniavskiai, Tetervinų k. (Pabarės sen.)  
Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook