Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Kvietimas į Europos jaunimo savaitės renginį „Idėja+“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Kvietimas į Europos jaunimo savaitės renginį „Idėja+“
2017-04-21
                                                         „Idėja+“ – tai vienas ryškiausių Europos jaunimo savaitės renginių, kuris organizuojamas visose Lietuvos savivaldybėse. Renginio tikslas: paskatinti jaunus žmones aktyviai, atvirai ir originaliai dalintis savo idėjomis, prisidėti prie geresnio jaunų žmonių ir sprendimų priėmėjų dialogo bei bendradarbiavimo vietos lygmeniu.


Maloniai kviečiame Šalčininkų rajono jaunimą, jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei visus, kuriems jaunimo problemos ir pasiekimai yra svarbūs, dalyvauti renginyje „IDĖJA+‘‘, kuris vyks š. m. gegužės 2 d., Šalčininkų rajono savivaldybės Kultūros centro auloje, 14.00 val. Renginio metu jauni žmonės pristatys savo idėjas, kaip spręsti mūsų bendruomenėje aktualias problemas, šiomis temomis:

• Jaunų žmonių iš atokesnių vietovių įtrauktis;

• Tolerancija, pagarba žmogaus teisėms, kultūrų ir religijų dialogui.


Po idėjų pristatymo vyks jų aptarimas darbo grupėse. Aptarimų metu, jaunimo pateiktos idėjos bus nagrinėjamos plačiau. Darbo grupių rezultatai bus pristatomi renginio dalyviams, kurie bendru balsavimu rinks unikaliausią ir realiausią idėją. Jos autoriai turės galimybę pristatyti idėją gegužės 5 d. vyksiančiame nacionaliniame Europos jaunimo savaitės baigiamajame renginyje.

Kviečiame dalyvauti ir prisijungti prie darbo grupių veiklos, išklausant ir išreiškiant savo pasiūlymus pateiktų idėjų įgyvendinimui.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook