Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkų savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų ekskursija į Baltarusiją

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Šalčininkų savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų ekskursija į Baltarusiją
2017-05-18

2017 m. gegužės 12 d. Šalčininkų viešosios bibliotekos darbuotojai susiruošė vykti į ilgai lauktą kelionę į Baltarusiją.

Pirmiausiai vykome į Lydos rajono Jankos Kupalos biblioteką. Mus mielai priėmė direktorius Artiomas Martynovas, metodininkai ir kiti bibliotekos darbuotojai. Čia susipažinome su bibliotekos fondais, teikiamomis paslaugomis, vartotojų aptarnavimo sistema, išklausėme paruoštą pristatymą „Biblioteka kaip kūrybinio, mokslinio, socialinio aktyvumo erdvė vaikams ir jaunimui“. Lydos miesto vaikų bibliotekoje aptarėme darbo su jaunimu aktualumus.

Toliau nuvykome į Varanavo miestelį ir aplankėme rajoninę biblioteką. Mus širdingai pasitiko bibliotekos direktorė Tatjana Sušinskaja ir vyr. metodininkė Olga Jurgo. Susipažinome su bibliotekos veikla, pasivaikščiojome po miestą ir tęsėme kelionę link Baltininkų dvaro, garsėjančio poeto Adomo Mickevičiaus ir Mariles Vereščak meilės istorija, kuriai nemažai vietos skiria visi poeto biografai. Šiandien dvare veikia kaimo biblioteka.


Ekskursija pranoko lūkesčius, ji buvo įdomi ir naudinga. Grįžome namo kupini įspūdžių, linksmi ir laimingi. Dėkojame Šalčininkų rajono savivaldybės merui Zdzislavui Palevič, mero pavaduotojai Jadvygai Sinkevič, Baltarusijos kultūros centro pirmininkei Reginai Dmuchovskajai už pagalbą organizuojant kelionę.


Šalčininkų savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. metodininkė Olga Kijakovskaja

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook