Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Akmenynėje – auksinis vestuvių jubiliejus

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Akmenynėje – auksinis vestuvių jubiliejus
2017-08-08

Gražia Šalčininkų rajono savivaldybės tradicija tapo sveikinti auksines vestuves švenčiančius sutuoktinius. Nedažna pora gali didžiuotis tokia ilgamete santuokos patirtimi.

Viena tokių porų yra Jevgenija ir Vaclav Siliukai iš Akmenynės kaimo. Šiandien, rugpjūčio 8 dieną, auksinių vestuvių proga pasveikinti sutuoktinių porą ir kartu pasidžiaugti atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič, Akmenynės seniūnas Jan Miloševič, seniūnijos vyresnioji specialistė Valentina Petrovskaja bei gausus būrys giminaičių.Ponas Vaclav ir jo sutuoktinė Jevgenija yra kilę iš Ašmenos kaimo (Baltarusija) apylinkių, tačiau 1976 metais persikraustė gyventi į Akmenynės kaimą, kur nusipirko namą ir laimingai iki šiol jame gyvena. Sutuoktiniai kartu būdavo tiek darbe, tiek namie. Abu visą gyvenimą dirbo Akmenynės kolūkyje. Pora susilaukė trijų vaikų – Gelenos, Teresos ir Leonardo. Šiandieną taip pat džiaugiasi penkiais anūkais ir vienu proanūkiu.

Lygiai prieš 50 metų auksinius žiedus sumainiusi sutuoktinių pora dalinosi prisiminimais apie santarvėje, meilėje ir pagarboje praleistus metus. Pasakojant apie kartu nugyventą gyvenimą, jubiliatų veidus puošė nuoširdi šypsena, skambėjo juokas, todėl susitikimas vyko šiltoje ir jaukioje atmosferoje.

   Auksinių vestuvių proga sveikinimo žodžius išsakė Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič. Sveikindama ji sakė, jog džiaugiasi matydama sutuoktinių porą, saugojančią šeimą, puoselėjančią artimųjų meilę ir savo šeimoje perduodančią gerąją patirtį vaikams ir anūkams. Mero pavaduotoja linkėjo sukaktuvininkams stiprios sveikatos, santarvės, šeimyninės laimės, tarpusavio supratimo ir pagarbos, lydėjusios jų šeimą puse amžiaus bei dar ilgų bendro gyvenimo metų.Informaciją parengė Jolanta Bušmovičienė

  

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook