Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkiečiai dalyvavo Konstitucijos egzamino II etape

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkiečiai dalyvavo Konstitucijos egzamino II etape
2017-10-12

Šiandien Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos salėje vyko antrasis Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino etapas.


Į egzaminą buvo pakviesti dalyviai, kurie pirmajame etape iš 30 pateiktų klausimų teisingai atsakė į 25 ir daugiau. Šį barjerą šiemet perkopė du šalčininkiečiai.


Vertinimo komisijai, vadovaujamai Savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Vaclavos Jelaginos, įvertinus atliktas užduotis, paaiškėjo, kad pagrindinio šalies įstatymo geriausias žinias parodę Jolanta Galin ir Marek Kolosovski, sėkmingai atliko ir antrojo etapo dvidešimties klausimų testą. Jų darbai bus siunčiami centralizuotai vertinimo komisijai į Vilnių.


Konstitucijos egzamino, kuris šiais metais buvo rengiamas jau vienuoliktą kartą, laimėtojai bus pasveikinti spalio 25 dieną per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių prizai.


Konstitucijos egzaminą, kaip visuotinė teisinių žinių patikrinimo akciją, organizuoja Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija ir partneriai. Egzamino globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė.


Informaciją parengė Jolanta Bušmovičienė

 

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook