Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Savivaldybėje lankėsi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Savivaldybėje lankėsi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai
2017-11-09

Šiandien, lapkričio 9 d., Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos salėje vyko Šalčininkų rajono savivaldybės vadovų ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovų susitikimas su rajono verslininkais.

Susitikime taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Donata Ašmankevičienė,  Šalčininkų rajono verslininkų asociacijos nariai, rajono verslininkai.


Svečių delegaciją, vadovaujama Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) generalinio direktoriaus Algimanto Danilevičiaus, bei rajono verslininkus pasveikino Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, kuris pristatė verslo situaciją Šalčininkų rajone. Pasak mero, rajono ekonomikai labai svarbus savivaldos, verslininkų, kitų subjektų bendradarbiavimas.

- Šio susitikimo tikslas yra stiprinti savivaldybės ir verslo atstovų bendradarbiavimą, kurti gerą atmosferą rajono verslui, pasidalinti gerąja patirtimi. Džiugu, kad mūsų susitikime dalyvauja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, tai yra gera proga padiskutuoti rūpimais klausimais. Tad laukiam dalykinio pokalbio, kuris padės vystyti verslą Šalčininkų rajone, – pasakė Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, akcentuodamas, kad rajone yra gausus būrys energingų, jaunų verslininkų, kurie turi noro bendrauti ir ieškoti bendrų verslo plėtros galimybių.Renginio metu buvo diskutuota apie glaudesnio bendradarbiavimo su Šalčininkų rajono savivaldybės administracija bei vietos verslininkais būtinumą. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Algimantas Danilevičius pristatė jo vadovaujamos organizacijos veiklą, susipažindino susirinkusiuosius su jos struktūrą, teikiamomis paslaugomis, artimiausiais organizuojamais renginiais. Šiuo metu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija apie 500 narius – įvairių sektorių įmones, institucijas ir organizacijas. Organizacijos direktorius pristatė Rūmų privalumus savivaldai bei verslo bendruomenei, bendrų projektų galimybes. Kalbėta apie tai, kokiais būdais galima formalizuoti bendradarbiavimą, siekiant naudos ir vietos verslui ir savivaldai. - Mūsų veikla, tai jūsų galimybės ir kelias į jūsų verslo sėkmę. Kviečiu tapti rūmų nariais, naudotis jų teikiamomis paslaugomis, kurių iš tikrųjų yra labai daug, ir kurios padeda Vilniaus krašto verslininkams jų veikloje, – kalbėjo Algimantas Danilevičius.

Šalčininkų rajono verslo aktualijas, galimybes ir iššūkius vaizdo prezentacijos metu pristatė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Donata Ašmankevičienė.

Savo pranešimus pristatė ir Vilniaus PPAR atstovai - Simonas Aleksandravičius ir Daiva Masiliūnienė.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook