Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Sociokultūrinės paslaugos Šalčininkų socialinių paslaugų centre

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Sociokultūrinės paslaugos Šalčininkų socialinių paslaugų centre
2017-11-10

Sociokultūrinė paslauga – tai paslauga, teikiama asmenims arba grupėms siekiant jų kultūrinio ir visuomeninio veiklumo. Sociokultūrinės paslaugos Šalčininkų socialinių paslaugų centre yra teikiamos pagyvenusiems, suaugusiems asmenims, turintiems fizinę negalią.

Atsižvelgiant į paslaugos gavėjų norus, pageidavimus, dažniausiai yra organizuojamos išvykos į teatrą (Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, Lietuvos rusų dramos teatrą ir kt.). Šiais metais jau buvo organizuotos išvykos į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektaklius ,,Spragtukas‘‘, „Figaro vedybos“ ir „Penki Merės stebuklai“, Lietuvos rusų dramos teatro spektaklį „Legendą apie didijį Kombinatorių“.

2017 m. lapkričio 9 d. Šalčininkų socialinių paslaugų centras organizavo išvyką į Lietuvos rusų dramos teatro rodomą spektaklį ,,Zoikos butas“. Išvykoje dalyvavo seniorai iš Šalčininkų ir Turgėlių seniūnijų. Norėtume padėkoti Turgėlių sen. darbuotojai Valentinai Markevič už pagalbą organizuojant išvyką į Lietuvos rusų dramos teatrą.

Kviečiame Šalčininkų rajono savivaldybės seniūnijas prisijungti prie Šalčininkų socialinių paslaugų centro organizuojamų sociokultūrinių paslaugų, paraginti savo seniūnijų gyventojus aktyviau dalyvauti mūsų Centro veikloje.


Šalčininkų socialinių paslaugų centro informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook