Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šalčininkuose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šalčininkuose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena
2018-03-09

Šįvakar skambant valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ atliekamoms dainoms Šalčininkuose paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šventė prasidėjo Lietuvos himno giedojimu.

Susirinkusią salėje publiką pasveikino Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, linkėjusi vertinti laisvę.

- Nuoširdžiai sveikinu Jus su viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, kuri įrodė, kad galime būti vieningi ir ryžtingi vardan bendro tikslo – Laisvės. Didžiuokimės mūsų tautos pergale žengdami šiuo nuostabiu Laisvės keliu, kurs yra didžiausias mūsų turtas. Už Lietuvą esame atsakingi visi. Kurkime ją tokią, kurioje bus gera gyventi. Įneškime bent menkiausią indėlį į savo šalies gerovę, ir tik tuomet atiduokime ją kurti kitoms, po mūsų ateisiančioms kartoms. Puoselėkime ir ginkime savo laisvę, branginkime savo Tėvynę, - kalbėjo Jadvyga Sinkevič.Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ Šalčininkuose koncertuoja ne pirmą kartą ir yra pamėgtas Šalčininkų publikos. Jo pasirodymai visuomet sulaukia didelio dėmesio ir apdovanojami gausiais aplodismentais. Šįvakar dainininkai ir šokėjai dovanojo žiūrovams patriotišką, ekspresyvią ir uždegančią programą. Žinomos melodijos skambėjo naujoviškai, o šokiai ir dainos įtraukė žiūrovus į nesibaigiantį aplodismentų maratoną.Ansamblio „Lietuva“ meno vadovas – Giedrius Svilainis, vyr. chormeisteris – Algimantas Kriunas, vyr. baletmeisteris – Edgaras Suprunas, Dirigentas Egidijus Kaveckas.

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „LIETUVA“ – vienintelis Baltijos šalyse profesionalus šokėjų, tautinių instrumentų orkestro ir choro grupių jungtinis meno ansamblis, įsteigtas 1940 m. Vilniuje. Per savo ilgą kūrybinį kelią kolektyvas laimėjo daugybę tarptautinių apdovanojimų ir pelnė užsienio publikos pripažinimą. Apie tai byloja didelės sėkmės sulaukusios gastrolės beveik visose rytų ir vakarų Europos valstybėse, o taip pat JAV, Kanadoje, Indijoje, Japonijoje, Filipinuose, Malaizijoje, Čilėje, Peru, Meksikoje, Kuboje ir kitose pasaulio šalyse.
Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook