Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Ikimokyklinių įstaigų mažųjų skaitovų konkursas „Lietuva mažųjų eilėse“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Ikimokyklinių įstaigų mažųjų skaitovų konkursas „Lietuva mažųjų eilėse“
2018-03-12

2018 - eji - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Minėdama juos Šalčininkų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ bendruomenė, pakvietė Šalčininkų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti prie iniciatyvos ir dalyvauti meninio skaitymo konkurse „Lietuva mažųjų eilėse“. Konkurso tikslas - padėti atsiskleisti talentingiems ikimokyklinio amžiaus vaikams poezijos mene, ugdyti vaikų sceninę kultūrą.

Šiemet Šalčininkų lopšelyje - darželyje „Pasaka“ jau antrą kartą vyko skaitovų konkursas „Lietuvą mažųjų eilėse“.

2018 m. kovo 9 dieną net 16 ikimokyklinukų atvyko iš Jašiūnų , Eišiškių, Baltosios Vokės, Šalčininkų, Kalesninkų, Zavišonių lopšelių - darželių deklamuoti lietuvių, lenkų autorių kūrinius apie mūsų kraštą.

Prieš konkursą dalyvius ir svečius smagiai nuteikė šeimininkų paruoštas koncertas. Vaikai pradžiugino dalyvius linksmais šokiais, dainomis.Renginys tapo maža švente ir mažiesiems skaitovams, ir klausytojams. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, dalyviai stengėsi perteikti eilėraščių nuotaiką, mintį. Klausytojus džiugino ne tik puikiai parinkti kūriniai, raiškus meniškas žodis, bet ir skaitovų sceninė laikysena, puošni šventiška apranga. Šiais vertinimo kriterijais vadovavosi konkurso komisija: Šalčininkų lopšelio - darželio „Vyturėlis“ direktorė Svetlana Bogovec, Pedagoginės psichologinės tarnybos vedėja Renata Sinkevič ir Šalčininkų Jano Sniadecio gimnazijos Jolanta Krupoves priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Džiaugiamės, kad ugdytiniai dalyvavo šiame konkurse, tai yra kiekvieno iš jų laimėjimas.
Klausydami konkurso dalyvių be galo džiaugėmės, kad pedagogų ir tėvų pastangomis meninis skaitymas ir toliau puoselėjamas, nuo mažų dienų ugdoma meilė ir pagarba kalbai, o žodis vaikų lūpose skamba nuoširdžiai ir teikia didžiulį pasitenkinimą ne tik mums, bet ir jiems patiems.

Šalčininkų lopšelio - darželio „Pasaka“ bendruomenės vardu dėkojame vaikams ir jų auklėtojoms už dalyvavimą konkurse. Tikimės, kad šventės įspūdžiai išliks ne tik vaikų, bet ir pedagogų širdyse. Džiaugiamės aktyviu vaikų dalyvavimu ir viliamės, kad meninio žodžio mylėtojų ateityje bus dar daugiau.


Valentina Kosman, Šalčininkų lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook