Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Jašiūnų muzikos mokykloje vyko rajoninis muzikos ir menų mokyklų pučiamųjų instrumentų festivalis

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Jašiūnų muzikos mokykloje vyko rajoninis muzikos ir menų mokyklų pučiamųjų instrumentų festivalis
2018-04-16

Siekiant puoselėti muzikavimo tradicijas bei patraukti jaunimo dėmesį orkestrui Šalčininkų krašte, š. m. balandžio 13 dieną Jašiūnų muzikos mokykloje buvo organizuotas ir sėkmingai pravestas rajoninis muzikos ir menų mokyklų pučiamųjų instrumentų festivalis. Tai antrą kartą tokio pobūdžio renginys Šalčininkų krašte, pretenduojantis tapti tradiciniu.


Festivalyje pasirodė daugiau nei 20 mokinių bei mokytojų iš Jašiūnų muzikos mokyklos, Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos, Eišiškių muzikos mokyklos.

Pagrindinis festivalio tikslas – puoselėti ir propaguoti pučiamųjų instrumentų muzikos žanrą, lavinti jaunųjų atlikėjų sceninę patirtį ir ansamblinį pojūtį bei plėtoti muzikos mokytojų pedagoginę praktiką ir dalykinę kompetenciją.Koncertas ir apdovanojimų ceremonija vyko Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijos salėje. Pasveikinti jaunųjų talentų atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič ir Švietimo ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Vida Ivanovskaja.Muzikos ir menų mokyklų pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių repertuare daug įvairių žanrų lietuvių ir užsienio autorių kūrinių, kuriuos atlikdami jie populiarina pučiamųjų muziką, propaguoja pučiamųjų orkestrų žanrą, reprezentuoja mokyklas Šalčininkų rajone, respublikoje ir užsienyje.


Jašiūnų muzikos mokyklos direktorius Aleksandr Godovščikov

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook