Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Penkiolika gražių bendradarbiavimo metų: Šalčininkai - Volštynas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Penkiolika gražių bendradarbiavimo metų: Šalčininkai - Volštynas
2018-05-14

Su Volštyno apskritimi Šalčininkų rajono savivaldybė palaiko glaudžius bendradarbiavimo ryšius jau 15 metų, organizuojami mokinių grupių ir jaunimo mainai, aktyviai veikiama kultūros ir sporto srityse.

Praėjusį savaitgalį Šalčininkuose lankėsi Volštyno apskrities delegacija vadovaujama Tarybos pirmininko Andžejaus Vitos (Andrzej Wita) ir seniūno pavaduotojo Piotro Krajevskio (Piotr Krajewski). Delegaciją taip pat sudarė Tarybos nariai ir skyrių vedėjai, o taip pat vokalinis ansamblis „Gioielli“.

Kelias dienas svečiai leido Lietuvoje: apsilankė sostinėje, Trakuose, susipažino su Šalčininkų rajono lankytinais objektais, dalyvavo sekmadienį praėjusioje Gegužinėje Eišiškėse.

Prieš 15 metų žengti pirmieji nedrąsūs žingsniai davę puikių rezultatų bendradarbiaujant kultūros, švietimo ir sporto srityse. Už gražių bendradarbiavimo tradicijų puoselėjimą Volštyno apskrities seniūno padėkos raštu apdovanoti Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič, Eišiškių lenkų namų direktorė Ana Jesvilienė, Šalčininkų kultūros centro direktorė Gražina Zabarauskaitė, Butrimonių lopšelio – darželio direktorė Danuta Palavenienė, Eišiškių sporto mokyklos direktorius Marjan Titko.- Atvažiavome čia eilinį kartą perduoti teigiamas bendradarbiavimo natas. Volstyno apskritis išsidėsčiusi 860 km nuo Šalčininkų rajono. Volštynos savivaldybės vardu sveikinu Jus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu. Kaip ir Jūs, puoselėjame tradicijas. Džiaugiamės, kad mūsų bendradarbiavimas duoda gražių vaisių, - kalbėjo Tarybos pirmininkas Andžej Vita.

Apie Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus ir LR Seimo nario Leonardo Talmonto indėlį į dviejų savivaldybių bendradarbiavimą kalbėjo Volštyno seniūno pavaduotojas Piotr Krajevski.- Penkioliktasis Šalčininkų rajono savivaldybės ir Volštyno apskrities partnerystės jubiliejus – tai sėkmė, matuojama abipusiu šalių patirties praturtėjimu. Bendradarbiavimas organizuojamas daugelyje sričių, todėl linkime tolimesnės sėkmingos partnerystės abiejų savivaldybių gyventojų labui dirbant vieningoje Europoje, - pasakė P. Krajevski.

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič kreipėsi į partnerius su nauju pasiūlymu bendradarbiauti jaunimo organizacijų srityje rengiant bendrus tarptautinius projektus.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook