Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Turnyras Gegužės 3 – osios Konstitucijos dienos proga

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Turnyras Gegužės 3 – osios Konstitucijos dienos proga
2018-05-15

Linksma ir triukšminga buvo praėjusį šeštadienį Eišiškių miesto universalioje sporto aikštelėje, į tradicinį futbolo turnyrą susirinko aštuonios Šalčininkų rajono komandos!

Turnyro tikslas, kaip ir visada, buvo ne tik išaiškinti stipriausią komandą, bet ir paminėti Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-os Konstitucijos paskelbimo 227-as metines, abiejų draugiškų valstybių atkūrimo 100 – ąsias metines.

Varžybos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse: vaikinai 2003 m.g., ir jaunesni, ir 2002 m.g., ir vyresni. Jaunesniųjų grupėje geriausiai pasirodė ir čempiono vardą pelnė futbolininkai iš Dainavos seniūnijos, aplenkę dvi Eišiškių komandas.Labai atkakliai ir emocionaliai vyko varžybos vyresniųjų grupėje. Čia trečią vietą iškovojo Jašiūnų seniūnijos komanda FC „Jaunimas“, antrą – Eišiškių CSK vaikinai. Pirmos vietos nugalėtojų titulas skirtas taip pat eišiškiečiams – Ernestui Karpičui, Artūrui Gavorskiui, Sebastianui Zemianiui, Norbertui Zuzo, Olgerdui Jesvilui, Eimantui Jurgelevičiui, Raimondui Romanovskiui, Elvinui Žukovskiui.Pralaimėjusių šiame turnyre nebuvo – visi gavo didelę sportinio azarto, judėjimo ir puikių emocijų dozę!


Sporto mokyklos direktorius Marjan Titko

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook